Ivars Godmanis: Mārtiņš Freimanis ir idiots! - FOTO

Divi piecinieki - tik zems novērtējums ir pirmais gadījums šova vēsturē. Ivars Godmanis zemo atzīmju dēļ Mārtiņu Freimani nosauc par idiotu.

Ivars Godmanis: Mārtiņš Freimanis ir idiots! - FOTO
Komentāri[48] Bilžu galerija[7] 11.10.2010 13:32

"Kaut kāds idiots!" - Ivars Godmanis skaļi sacīja aizkulisēs savai draudzenei Ilzei Pētersonei.

Arī Godmaņa dūdiņa atcirta: "Nu tak', ka idiots!"

Viss notika tik skaļi, ka notikušo dzirdēja VIPi.lv un Kasjauns.lv žurnālisti. Tomēr, kad TV 3 Bez Tabu brigāde intervēja Godmani, politiķis kļuva pielaidīgāks un pieklājīgāks: "Nu Mārtiņš tomēr ir profesionāls dziedātājs un viņa viedoklis ir jārespektē."

Jāpiebilst, ka tiešraides auditorija ļoti negatīvi reaģēja uz Mārtiņa neadekvāti zemajām atzīmēm un pat aizvainošajiem izteicieniem.

Kad Veronikas un Marta priekšnesumu Freimanis nosauca par haltūru, tad aizkulisēs un publikā valdīja īsts niknums pret izcilo dziedātāju un komponistu Mārtiņu Freimani.

Vienubrīd Mārtiņam tika pat aizlīmēta mute ar skoču. Un tas nebija tikai joks.

Fotogalerija.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [48] ››
uuuuuu 18.10.2010 22:18
paskatieties kaa shovus veertee Maskavaa vai AMERICAN IDOL....TAD JAU VIENIIGAIS REAALAIS VEERTEETAAJS IR fREIMANIS ! A PAAREEJIE KAA BEERNUDAARZAA - MOTIVAACIJAI 5 - GADIIGAJIEM BEEERNINIEM AVANSAA LIEK 10, TAS IR SHOVS, KUR GALVENAA BALVA IR FIN/LIIDZ 10 000 LS - TOMEER....UN IR JAAVEERTEE OBJEKTIIVI, KAUT ARII DZIEDAATAAJI KAA CILVEEKI VISI , PROTAMS, IR JAUKI

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss