Asarām līstot,Freimanis atzīst: Uzstāšanās Streiča bērēs bija smagākā manā mūžā!

Dziedātājs un komponists Mārtiņš Freimanis bija viens no labākajiem režisora Kristapa Streiča draugiem.

Asarām līstot,Freimanis atzīst: Uzstāšanās Streiča bērēs bija smagākā manā mūžā!
Komentāri[8] Bilžu galerija[9] 10.10.2010 02:52

Tikai sestdien likteņupe Daugava klusēja. Tajā nebija ne vēja pūsmiņas, ne mazākā vilnīša. Šķiet, ka upe bija pilnībā sastingusi un tās klusuma vēsmas pašā Rīgas sirdī dzīsloja pirms Kristapa Streiča pēdējā ceļojuma cauri galvaspilsētai, Valsts ceļu policijas un vairāk kā simt pavadītāju auto eskortā.

Īpaši uzbūvētajā teltī, kur notika atvadīšanās ceremonija divu stundu garumā, par godu Kristapam dziedāja izcili Latvijas mūziķi - Mārtiņš Freimanis, Igo, Valters Frīdenbergs, Miks Dukurs, Ieva Kerēvica un citi.

Pēc muzikālā veltījuma par godu Kristapam, dziedātājs un komponists Mārtiņs Freimanis nespēja valdīt emocijas un devās laukā no telts. Mūziķis VIPiem sacīja: "Šī bija pati smagākā uzstāšanās manā mūžā!..."

Mārtiņš raudāja.

Režisoru Kristapu Streiču pēdējā gaitā izvadot, Rīgā uz AB Dambja pulcējās ļoti daudz cilvēku.

Ceremoniju iemūžināja vadošie Latvijas mediju fotogrāfi, kā arī LNT un TV5 ziņu dienesta brigādes. Telts iekšpusē pēc radinieku lūguma fotografēt un filmēt nebija atļauts, ko prese, protams, respektēja.

Atvadīties no talantīgās personības bija ieradušies arī mūziķi Ainars Virga, Elīna Fūrmane, Ģirts Lūsis, Atis Auzāns, Kārlis Būmeistars un Putnu Balle; politiķi Sarmīte Pīka un Pauls Putniņš; aktieri Romualds Ancāns, Jānis Elsts, Marija Bērziņa; režisori Agris Daņiļēvičs un Armands Ekštets; žurnālisti un TV cilvēki Baiba Sipeniece-Gavare, Uldis Rudaks, Maija Migla, Imants Zaķītis, Iveta Lepeško, Anna Lieckalniņa un Kaspars Ūdris; mākslinieks Kristaps Skulte; jurists Aivars Borovkovs, uzņēmēji Elmārs Tannis, Raimonds Bergmanis un citi - vairāk lasiet šeit

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
Kira 01.11.2015 13:32
Nu jau abi ir kopā debesīs :(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss