Baiba SIPENIECE aicina uz vardarbību tiešajā ēterā (FOTO)

"Vai tad tie bija žurnālisti? Tie bija tie, kuri ļoti gribētu būt žurnālisti," šī ir Baibas Sipenieces - Gavares viena no mīļākām frāzēm, kuru viņa lieto pret tiem masu mediju pārstāvjiem, kuri viņu kritizē.

Baiba SIPENIECE aicina uz vardarbību tiešajā ēterā (FOTO)
Komentāri[45] Bilžu galerija[14] 19.10.2010 08:00

Aizvadītajā nedēļā šovmene Baiba Sipeniece-Gavare iepriekš minēto frāzi gan lietoja aizstāvot dziedātāju un komponistu Mārtiņu Freimani, bet jau pēc brīža viņu nodēvēja par ēzeli.

Arī vairāki VIPi lasītāji savos komentāros atzinuši, ka šovs sācis līdzināties lētam balagānam, jo grūti saprast, vai tie ir joki vai nopietnība?

Nedaudz kaitina arī TV dīvas Sipenieces biežie āāā, ēēēē, un kļūdainā latviešu valoda. Mārtiņš Freimanis Baibas valodiņu pat centās pielabot. "Kur tad man līdz tavai latviešu valodai! Noteikti tāls ceļš ejams," nedaudz piesarkusi atbildēja šovmene.

 

SLIKTA AKTRISE? Dezdemonas jeb Baibas Sipenieces-Gavares uznāciens

Daudzu bērnu vecākus svētdienas vakarā esot nošokējis Baibas un aktiera Andra Bērziņa vardarbības akts. "Mēs šovu skatāmies ar bērniem, kuriem esam aizlieguši skatīties multenes, kurās tiek kultivēts ļaunums. Sievietes žņaugšana ... pārspīlējums, klaunāde, rupjš joks un samērā absurda situācija," raksta kāda VIPi lasītāja.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [45] ››
etnies 20.10.2010 23:03
vot nekrietna baiba

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss