Šoks par Baibas Sipenieces-Gavares bargajiem izteicieniem

Šajā svētdienā varēs pārliecināties par TV3 šova Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas astoņu pāru izdomu un radošo pieeju priekšnesumiem!

Šoks par Baibas Sipenieces-Gavares bargajiem izteicieniem
Komentāri[27] 23.09.2010 11:17

Izaicinājumu meta aizvadītās svētdienas izloze, kurā katrs pāris tika pie kāda mūzikas instrumenta, kas jāizmanto priekšnesuma laikā.

 

Tā pie kas-troļiem tika gandrīz izbalsotais Aivars Brīze un Andra Strauss, kas sapro-tamāks kā pionieru bungas tika Varim Vētram un Olgai Rajeckai, studijas tiešraidē skanēs arī tompete, trīsstūris, kastaņetes un citi instrumenti. Rādās, ka svētdien šovs Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas būs skanīgs un dažādības pilns! Nenokavējiet šovu jau 26.septembrī 20:30 tiešraidē TV3! 

 

Radoša pieeja... kastroļiem!

Aizvadītās svētdienas TV3 šova Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas laikā notika izloze, kas noteica, kādu mūzikas instrumentu katrs no pāriem izmantos priekšnesuma laikā. Amizantākais ticis Aivaram Brīzem ar Andru Strass - viņiem būs jāspēlē uz kastroļiem, citiem jāliek lietā pionieru bungas, trīsstūris, ksilofonu, trompete, kastaņetes un mutes harmonikas. Dalībnieki šai ziņai pievērsušies gan bezgala nopietni, gan arī ar krietnu humora devu. Daži no dalībniekiem nolē-muši izmantot profesionālu mūziķu palīdzību, citi centīsies tikt galā pašu spēkiem, bet daži šai lietai pieiet pavisam radoši un par iznākumu varēs vien nobrīnīties.

 

Daudz un vēl vairāk mūzikas

Dziesmas kā ierasts dažādas - visiem vecumiem un gaumēm! Skanēs gan labi zināmi aizvadīto gadu hīti, ko no jaunības gadiem atceras vesela paaudze, gan arī dziesma, kas pavisam nesen iekarojušas visu trīs Baltijas valstu topus.

 

Svētdien viss pa vecam

Olga Rajecka un Viktors Zemgals atgriezušies pie saviem dziedošajiem partneriem un ir priecī-gi, ka var turpināt dalību šovā Dziedi ar Zvaigzni. Milžu cīņas! Mēģinājumos valda labas noska-ņas, bet domas dalās par aizvadītās svētdienas žūrijas vērtējumiem – citi dalībnieki ir sajūsmā par Dailes Zigi, citus izbrīna viņa komentāri. Tāpat daudzi bija patiesi pārsteigti par Baibas Sipenieces-Gavares bargajiem izteicieniem – joki te mazi! Kas sagaida šajā svētdienā?!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [27] ››
sss 26.09.2010 14:54
man pārsteidza raksts- saraustīts, nabaga autors mēģinājis vārdus p;ārnest citā rindā jau rindiņas vidū. baigi tizli. amatierus nost no darba

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss