EOLIKA izjukusi sistemātiskas Zemgala dzeršanas dēļ

Leģendārās grupas izjukšana esot saistīta tikai un vienīgi ar grādīgās dziras pārdozēšanu, savienojot to ar skatuvi. Zaļā pūķa dēļ Eolikas kolektīvs šobrīd palicis trīs cilvēku sastāvā un turpinās koncertturneju.

EOLIKA izjukusi sistemātiskas Zemgala dzeršanas dēļ
Komentāri[45] 18.10.2010 07:59

Vienmēr tik tolerantais, šarmantais un izskatīgais dziedātājs Viktors Zemgals tiek vainots grupas izjukšanā.

Pēc VIPi.lv pirmā raksta par kvarteta izjukšanu, operatīvi reaģēja tā menedžments.

VIPiem telefonintervijā naktī uz pirmdienu stāsta Eolikas menedžeris Juris Millers:

"Veiksmīgi ir aizvadīti vairāk kā 40 koncerti. Tas ir nebijis skaits Latvijas estrādes koncerttuneju vēsturē.

Ļoti žēl, ka tik cienījamā vecumā esošais dziedātājs nespēj objektīvi raudzīties uz lietām un procesiem. Šis nav pirmais Viktora Zemgala izleciens [neierašanās uz koncertu] pret saviem kolēģiem un skatītājiem.

18. decembrī Kino Rīga notiks pēdējais Eolikas koncerts. Tā būs pēdējā iespēja redzēt šīs skatuves leģendas. Tas vai starp viņiem būs arī  Viktors Zemgals nav zināms. Acīmredzot, to parādīs laiks un šim cilvēkam pieejamais alkohola daudzums."

Menedžeris uzsver, ka grupa izlēmusi tālāk darboties trijatā. Par koncertu Dzintaru koncertzālē mūziķiem esot samaksāts. Vienīgi Zemgalam pēc tā esot uznākušas nenormālas ambīcijas, un viņš esot pieprasījis daudz lielāku summu, nekā līgumā.

Savukārt koncertā Viesītē Zemgals esot tā piedzēries, ka beigās nespējis iznākt uz skatuves un grupa dziedājusi trijatā.

Juris Millers nobeigumā ar skumjām saka: "Man ir ļoti žēl cilvēku, par kuru sabiedrība domāja, ka viņš ir gaišs, sirsnīgs un atklāts... Bet izrādījās pavisam citādāks. Un Viesītes koncertā skatītājiem Zemgals interesēja vismazāk..."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [45] ››
anonīms 22.10.2010 14:24
Ko tāds Millers vispār var ko teikt!! Āksts gatavais,lai viņš no sākuma sasniedz dzīvē to, ko ir sasniedzis Viktors. Viņam līdz Viktoram augt un augt.Viktor tava vietā es par tādiem meliem,viņam krāmētu tā lai visu mūžu viņam tas paliek atmiņā! Milleram jāmaina darba vieta,tirgū semuškas tirgot un ar vecenītēm klačas sist!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss