Pēc gariem 30 gadiem negaidīti izjukusi grupa "Eolika"

VIPi.lv rīcībā nonākusi ekskluzīva, nekur vēl nepublicēta informācija: Vakar Daugavpils teātrī uz koncertu neieradās viena persona no Eolikas pamatsastāva, skaidrojot notikušo ar sekojošu frāzi: "Es tā turpmāk strādāt vairs nevaru!" Pēc gariem 30 gadiem grupas "Eolika" vairs nav.

Pēc gariem 30 gadiem negaidīti izjukusi grupa "Eolika"
Komentāri[13] 17.10.2010 19:20

Eolika ir leģenda. Ikviens latviešu jaunietis ir uzaudzis pie šīs mūzikas. Tā ir nopietna estrādes mūzika; tā ir latviešu deju mūzika; tie ir koncerti, balles un diskotēkas, kas nav iedomājami bez Eolikas un Borisa Rezņika rakstītajām notīm.

Grupa Eolika ir izjukusi. Vakar Daugavpilī uzstāšanās notika bez Viktora.

Viktors Zemgals svētdienas vakarā telefonintervijā VIPiem sacīja:

"No Eolikas esmu aizgājis. Es tā vairs turpmāk strādāt nevaru. Es saprotu, ka es laikam tagad esmu tas sliktais. Bet sirds mana ir pilna..."

Viktora rūgtums jūtams balss tembrā. Viņš norāda, ka neesot iespējams sastrādāties ar grupas menedžmentu - galveno grupas menedžeri un Radio SWH moderatoru Juri Milleru.

Piemēram, par lielkoncertu Dzintaru koncertzālē, kur tirgotas biļetes un bijusi pilna zāle, joprojām par darbu neesot samaksāts.

"Ja es daru - tad ar simtprocentīgu atdevi. Ja jūtu, ka nav - tad atkāpjos."

Nedz Olga, nedz Ilona, ne Dainis pagaidām Viktora viedoklim neesot piekrituši.

Eolikas mājaslapā internetā klausītājiem joprojām pretī smaida visi četri jaukās grupas dalībnieki un vēsta par koncerttūres norisēm:

Leģendārais kvartets - Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Viktors Zemgals un Dainis Dobelnieks koncertos atskaņos gan populārākās "Eolikas" dziesmas "Zemeņu lauks", "Pasaule, pasaulīt", "Lielā zive", un daudzas citas, gan pavisam jaunus, līdz šim vēl nedzirdētus skaņdarbus!... 


 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
PenelopeMillere 18.10.2010 20:37
nu gan muldās. cik gadu desmitus klusēja kā partizāni, bet baigā grupa ar tādu stāžu...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss