Mārtiņš Freimanis izkūkojis prātu

Šova "Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas" žūrijas loceklis dziedātājs un komponists Mārtiņš Freimanis aizvadītās svētdienas vakarā gandrīz saraudināja Lieni Bronušu jeb Candy.

Mārtiņš Freimanis izkūkojis prātu
Komentāri[87] Bilžu galerija[7] 04.10.2010 08:00

Ne tikai šova dalībnieki, bet arī cilvēki, kuri šovu "Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņas" vēro klātienē, neslēpj savu sašutumu par Mārtiņa Freimaņa pēkšņo prāta aptumsumu.

Šova reklāmas pauzēs ļaudis aktīvi apspriež Freimaņa liktās atzīmes. Citi uzskata, ka Mārtiņš kļuvis ļauns, bet citi, ka viņu piemeklējis vecuma marazms.

Īpaši bargs Freimanis bija pret Lieni Bronušu jeb Candy un luterāņu mācītāju Mārtiņu Burki-Burkevicu. "Tev ir personīgas dabas antipātijas pret šo cilvēku," tiešajā ēterā Mārtiņam Freimanim jautāja Candy. Freimanis gan palika pie sava:"Varēja redzēt, ka mācītājam šim priekšnesums riebās!" Candy gan mēģināja protestēt, taču Freimanis noteica:"Tu aizrunāsies!"

Tiešā ētera laikā Freimani piemeklēja smieklu lēkme... Šķiet, ka viņam pamatīgas problēmas sagādā kontrolēt savas emocijas

Jāteic, ka grupas "Tumsa" līderis nebija sajūsmā arī par Vara Vētras priekšnesumu. "Ja pirms nedēļas jūsu pārī vājāka bija Olga Rajecka, tad šodien tāds esi tu," Varim Vētram sacīja Mārtiņš.

Interesanti, ka Freimanis asi kritizēja Ati Auzānu un Dailes teātra aktrisi Aiju Dzērvi par slikto dikciju. "Vispār nesapratu nevienu vārdu," pēc Ata un Aijas priekšnesuma uzsvēra Freimanis.

Nedēļā, kad Mārtiņš Freimanis uzstājās kopā  ar policisti Lindu Neimani-Zobenu arī bija grūti saprast dziesmai vārdus, taču to komponists un dziedātājs jau paspējis aizmirst.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [87] ››
Slepenais 17.10.2010 21:51
Es domaju ka Martinam zurija pilnigi nau ko dari
vins ne tikai boja vertejumus bet ari shova skatit velmi
chalim mazliet sakapis galva :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss