Kaimiņu suņi nokož Krištopānu ģimenes mīluli

Vienu dienu pirms Līgo svētkiem bijušā premjerministra, uzņēmēja Viļa Krištopana un viņa kundzes Aijas ģimene piedzīvoja skumju notikumu – uz labākiem medību laukiem devās rīzenšnaucera šķirnes suņupuika, vārdā Remis, kas vairāk nekā divpadsmit gadu garumā rūpējās par Krištopanu māju drošību.

Kaimiņu suņi nokož Krištopānu ģimenes mīluli
Komentāri[23] 10.07.2010 10:46

Uzbrūk kaimiņu suņi

«Negaidot aizaulē aizgājušais Remis bija mūsu vienīgais āra suns – bezgala uzticams mājas sargs, lai gan pēc sava rakstura viņš bija šausmīgi labestīgs »VZ« skumjā balsī pavēstīja uzņēmēja Aija Krištopane. Šobrīd viņu ģimenē esot trīs suņi, kas visi ikdienā dzīvojoties pa istabām. «Rīzenšnaucera šķirnes suņupuika Remis mūsu ģimenē ienāca 1998. gadā no ielas – lai gan sākumā nejauši pieklīdušo suņuku gribējām nogādāt dzīvnieku patversmē, beigās sapratām, ka nespējam no viņa vairs šķirties

«Šobrīd ap sirdi ir ļoti skumji, jo 22. jūnijā, pēc divu dienu nogulēšanas reanimācijā, Remis no mums šķīrās uz visiem laikiem,» »VZ« stāstīja Krištopane. «Mums kaimiņos dzīvo divi diezgan agresīvi suņi – pēc skata tādi paši, kādi savulaik bija dziedātājai Laimai Vaikulei. Atceros, ka presē reiz lasīju par to, kā Vaikulei vienu savu suni nācies iemidzināt – pēc tam, kad viņš esot uzbrucis viņas mammai. Kaimiņiem šīs šķirnes suņi ir divi un abi kādā dienā līdz ar iekšā braucošu mašīnu ieskrēja mūsu pagalmā un uzklupa mūsu Remim, viņu smagi sakožot. Neatceros precīzu to šķirni, taču zinu, ka šie suņi pēc savas dabas ir ļoti nikni. Turklāt mūsu suņa saplosītājas abas bija kuces – Remim tika nokosta auss un pamatīgi sakosta mēle un kakls. Kā vēlāk mani informēja veterinārsts – kuces gāja uz medībām, uz saplosīšanu. Ja tas būtu suņu laika dēļ, būtu pilnīgi citi kodumi – dibenā un kājās. Kā uzzināju no kaimiņiem, vienu vilciņu viņas esot nokodušas pavisam. Taču viņas nav slikti turētas – abas ir koptas un mīlētas. Te nav tas variants, kad suņi ir nikni slikta saimnieka dēļ. Nē, saimnieks šajā gadījumā notikušo ļoti pārdzīvo, un es viņu ļoti labi saprotu.»

Brauciens uz patversmi

«Tas ir nedaudz mistiski, bet tieši šajā liktenīgajā laikā, kad no mums aizgāja Remis, mājas pagalmā negaidot ieskrēja divi līdz tam neredzēti suņi,» atminējās Krištopane. «Abi tika aizvesti uz Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmi «Līči» un šodien (otrdien – aut.) es braucu pie viņiem ciemos ar domu – varbūt viņu nejaušā pieklīšana ir zīme, ka viņi ir ieradušies pie mums Remja vietā? Pagaidām gan mums jānogaida divas nedēļas, kuru laikā ir jāpiesakās abu suņu saimniekam, ja tāds ir. Protams, pieļauju domu, ka suņuki ir vienkārši aizklīduši no savām mājām un viņiem jau ir saimnieks – tad neko. Taču, ja tāda nav, abus suņukus būs iespējams paņemt un ļoti iespējams, ka savā ģimenē tos pieņemsim tieši mēs,» sarunā ar »VZ« apņēmības pilna paziņo uzņēmēja.

Viens jau esot izlemts simtprocentīgi – jauno suni Krištopanu ģimene noteikti ņemšot no dzīvnieku patversmes «Līči», par kuru uzņēmējiem ir tikai un vienīgi pozitīvas emocijas. Pagaidām ģimenē norisinoties pārrunas par to – tieši kuru? «Patversmē ir viens smuks rīzenšnaucera kucēns, kas ir tāds pats, kāds mums bija Remis. Meita Nikola vēlas to, savukārt es labprāt paņemtu šos divus mums nejauši pieklīdušos suņukus. Man vienkārši liekas – kurš gan cits vēl paņems šos abus suņukus kopā? Viņi ir brāļi un dzīvo ļoti ciešā tandēmā. Neskatoties uz to, ka mājās jau ir trīs četrkājainie mīluļi, mēs šobrīd skatāmies pēc tāda suņa, kas varētu dzīvot ārā, brīvi pastaigājoties pa mūsu teritoriju. Kā Remis.»

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [23] ››
Zini? 11.07.2010 21:39
Pazīstu gan suņus,gan saimnieku.Te nu ir vietā,kāds saimnieks,tāds suns.....Diemžēl.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss