Maija ROZĪTE un Kaspars KRIŠTOPANS gatavojas kāzām

Viens no sabiedrībā populārākajiem pārīšiem TV dīva Maija Rozīte un uzņēmējs, kluba "Mad Hause" līdzīpašnieks Kaspars Krištopāns gatavojas savas attiecības padarīt oficiālas.

Maija ROZĪTE un Kaspars KRIŠTOPANS gatavojas kāzām
Komentāri[27] 29.06.2010 12:40

Maija un Kaspars satikās pagājušā gada vasarā un jau šopavasar blondā dīva saņēma no mīļotā saderināšanās gredzenu un solījumu, ka abu kopābūšanas gadadienu svinēs jau kā precēts pāris.

Kā ziņo žurnāls "Privātā Dzīve", tad abi mīlnieki pašlaik aktīvi gatavojas nozīmīgajam notikumam savā dzīvē un esot sākuši apmeklēt deju nodarbības pie pazīstamā šovmeņa Valda Škutāna, lai apgūtu kāzu valš soļus.

Skolotājs Valdis paslavējis abus censoņus, kas esot īpaši cītīgi deju nodarbību apmeklētāji.

Ļaunas mēles gan melš par Kaspara nesavaldīgo dabu un skarbo attieksmi pret savām iepriekšējam draudzenēm, kad greizsirdības lēkmēs jaunais uzņēmējs esot pārmācijis savu iepriekšējo draudzeni Vinetu arī ar fiziskām metodēm, taču iespējams, ka vienmēr smaidīgajai Maijai ir izdevies mainīt greizsirža dabu un tikumus par ko liecina arī gaidāmās kāzas.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [27] ››
wawa 27.07.2010 14:10
dzirdeju ka vini esot izturejusies mezotnes piliii.. kaa karali.. pilniigi degradejushies cilveki.. tukshas vietas... ziimulju bars

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss