Latvijas slavenību krūšu TOP 10 (pikanti FOTO)

Brīvdienu žurnāls «Vakara ziņas» izveidojis «Latvijas valdzinošāko krūšu TOP 10». Spriežot pēc topā iekļuvušajām latvju daiļavām, bieži starp vārdu valdzinošs un liels var likt vienādības zīmi:

Latvijas slavenību krūšu TOP 10 (pikanti FOTO)
Komentāri[39] 10.07.2010 08:05

Krūšu TOP 10:

1. Anete Sončika. Viņas krūtis kļuva populāras pirms vēl kāds uzzināja Anetes vārdu.  Pateicoties D izmēra apaļumiem kādu brīdi viņa bijusi viens no centrālajiem dzeltenās preses tēliem.

2. Ella. «VZ» piesauc krievu seriālu «Krēms», jo, kā apgalvojot pati Ella, tieši tāds ir viņas krūšu pēkšņo pārvērtību iemesls. Presē plaši tika paskatīts Ella apaļumu pieaugums, kam gan it kā neesot nekāda sakara ar plastisko ķirurģiju.

3. Linda Leen. Viņas sievišķās formas ievērotas jau sen, tomēr dziedātāja nekad neesot turēta aizdomās par gulšanos zem skalpeļa.

4. Maija Silova. Kaut arī Maija nevar lepoties ar tālākajiem alfabēta burtiem krūšu mērvienību sistēmā, tomēr tieši pie viņas dabas dotumiem pieglaudās Nikolajs Baskovs «Jaunā viļņa» laikā.

5. Aina Poiša. «VZ» piešķir psihoterapeitei 5. vietu topā, jo viņa protot gan konsultēt, gan uzdziedāt, gan labi izskatīties. Šovā «Dziedi ar zvaigzni» viņa bieži izvēlējusies drosmīgus tērpus un spējusi «izgriezt pogas» gados jaunākām sāncensēm.

6. Aleksandra Kurusova. Aleksandras C+ bijis labi apskatāms šova «Dejo ar zvaigzni» laikā - ne velti uz fotosesiju savam kalendāram viņu aicinājis Sergejs Kondrašins.

7. Diāna Kubasova. «Latvijas princese» pirmā šova dalībniece nesen pārstāvēja Latviju skaistumkonkursā un pārsteidza visus ne tikai ar «Vice Mis» titula iegūšanu, bet arī apjomīgām krūtīm, kuras princešu šova peripetijās (un piesegtas ar maziem sunīšiem) nebija tik manāmas.

8. Candy. Dziedātājas žilbinošais smaids un dekoltē jau labu laiku ir viņas vizītkarte. Mazāk manāmas ir Lienes Bronušas muzikālās izpausmes.

9. Maija Rozīte. Svarīgus punktus uz «TV3» metereoloģijas ziņu kartes bieži aizsedz Maijas sievišķās formas, kas labāk apskatāmas erotiskajā kalendārā un Latvijas vīriešu žurnālos. Pati Maija ir atzinusi, ka tās nav gluži dabas dotas.

10. Ladybird. Miniatūrās dziedātājas dekoltē īpatsvars uz vispārējo ķermeņa masu kļuva arvien iespaidīgāks. Viņa arī esot pirmā skatuves zvaigzne, kas atzinusi, ka šo pārvērtību iemesls ir vizīte pie plastikas ķirurga.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [39] ››
kapeec nav 15.07.2010 19:21
manupraat sheit bija jaabuut aishai

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss