Arī Simona Kubasova prot skaisti izcelt savas krūtis - FOTO

Neraugoties uz mazo augumu, arī Simona Kubasova kļuvusi par modeli un piedalījās krāšņajā modes skatē.

Arī Simona Kubasova prot skaisti izcelt savas krūtis - FOTO
Komentāri[20] Bilžu galerija[11] 01.05.2010 13:49

Lai gan Simona Kubasova ir galvas tiesu mazāka augumā par savu māsu Diānu, tomēr arī viņa tika aicināta kāpt uz mēles. Pasaules un Latvijas standartos modelei jābūt vismaz 175 cm garai, taču šajā modes skatē nekādi kanoni netika ņemti vērā.

Taču atbilstoši standartiem meitenes zem kleitām nebija uzvilkušas apakšveļu, tādejādi izceļot savas krūtis un to galus.

Māsas Diānas Kubasovas plikumus un Sanitas Kubliņas  seksīgākos pikantumus skatiet šeit.

Īsti mākslas šedevri, augstās modes zīmoli, mūziķi, aktieri un vēl daudz kas būs atrodams, apbrīnojams un pat aptaustāms „Sky&More” organizētajā modes šovā, - tas viennozīmīgi būs skaļi un pārdroši! - tā tika solīts pirms pasākuma. Vērtējiet fotogalerijā.

Vakara ēdienkartē bija 2010.gada pavasara/vasaras sezonas jaunākās apģērbu un modes preču kolekcijas, savukārt „Sky&More” saldajā ēdienā saviem viesiem piedāvāja ko īpašu – modeļu lomās iejutās arī pazīstami mūziķi, aktieri, televīzijas dīvas un citas sabiedrībā zināmas personas, starp tiem Ella, Signe Valtere, Sanita Kubliņa, Markus Riva, Candy, Rihards Lepers, Dana Dombrovska, Liene Zostiņa, Jānis Vinters, Elli U, Ieva Lase un citi.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [20] ››
ivars 04.05.2010 16:55
tur jau tik pupu gali... pašu krūšu nemaz nav :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss