Kamēr Liene koncertēs, meitiņu audzinās tētis- laimīgās trijotnes foto+intervija

Lai arī meitiņa Gabriela pieprasa papildus rūpes un laiku, tomēr dziedātājas karjera tiks turpināta un neviens koncerts atcelts netiks,- Vipiem saka skanīgās balss īpašniece Liene Šomase, piebilstot, ka bez skatuves viņas dzīve nav iedomājama.

Kamēr Liene koncertēs, meitiņu audzinās tētis- laimīgās trijotnes foto+intervija
Komentāri[64] Bilžu galerija[5] 25.06.2010 10:42

17.jūnijā dienas vidū sevi pasaulē pieteica dziedātājas Lienes Šomases meitiņa Gabriela - 53cm un 3,93 kg liela. Gan dzemdībās, gan visas četras dienas slimnīcā kopā ar Lieni bija viņas dzīvesdraugs Mārtiņš Samulis. Gan meitiņa, gan māmiņa jūtas ļoti labi un tieši vasaras saulgriežos – 21.jūnijā laimīgā trijotne brauca mājās.

„Tie mums bija īsti svētki,” VIPiem saka Liene (skatiet fotogaleriju);

„Vispirms, izejot no slimnīcas izdzirdēju saksofona spēli, mums, izrādās, muzicēja pats Artis Gāga. Uzreiz pēc tam ieraudzīju izpušķotu auto. Biju tik aizkustināta, ka sāku raudāt. Nespēju pat izstāstīt to saviļņojumu, arī Mārtiņam bija asaras acīs. Bijām domājuši mājās braukšanu nofilmēt, bet tajā emociju vilnī aizmirsām –, kamera tā arī palika somā. Tas pat labi, es uzskatu, ka ir brīži, kas jāpatur sirdī un atmiņās, -visiem tas pat nav jāredz.”

Mazās Gabrielas mājās pārbraukšanas svētkus organizēja BM Auto, kas jau bērniņa gaidīšanas laikā pieteicās kļūt par topošā mazuļa labvēli – vizināt viņu un vecākus visos viņu dzīves svarīgajos notikumos, apdāvināt, lolot un gādāt par jaukiem pārsteigumiem.

Gabrielai pūriņā tagad ir relikvija – tieši tā lenta, ar kuru atklāja Jaguar salonu. Ar to bija izpušķota ziedu un tauriņu vītne uz jaunākā modeļa Range Rover, ar ko jaunā ģimenīte savu pirmdzimto veda mājās. „Šis auto simbolizē vienkop komfortu un drošību,” paskaidro BM Auto pārstāve Diāna Gaidaša (fotogalerijā - bilde salona atklāšanā) . „Arī neatlaidību, mērķtiecību un spēju izbraukt jebkurus ceļus, neapstāties nekādu grūtību priekšā. To arī vēlam mazajai Gabrielai – būt stiprai un uzņēmīgai sava ceļa gājējai.”

„Ļoti trāpīgs salīdzinājums,” novērtē Liene. Arī jaunais tētis, jautāts, ko novēl meitiņai, saka: „Gribu, lai viņa aug stipra. Lai viņai ir mans miers un Lienes enerģija. Un noteikti vēlu viņai mīlestību.”

Runājot par karieti, Liene piebilst: „Es kā jaunā māmiņa īpaši novērtēju vienu šīs mašīnas funkciju; tā, lai gan ir augsta, apstājoties nolaižas gandrīz līdz zemei,- tik zemu, ka bez grūtībām var iekāpt un izkāpt gan grūtnieces gan jaunās māmiņas. Pie slimnīcas to pat nepamanīju, bet piebraucot pie mājas šoferis teica: „Nē, nē – vēl nekāpiet! Te ir ļoti laba īpašība, kas šoreiz noderēs,” un mašīna lēnām laidās lejā. Super! Paldies Gabrielas krusttēvam BM Auto par šo skaisto dienu. Un paldies Inka stils, kas mūs ar Mārtiņu sapucēja un pucēs visos mūsu svarīgajos dzīves notikumos.”

Jau augusta beigās dziedātājai Lienei Šomasei atsāksies koncerti. „Es noteikti visu apvienošu, jo bez skatuves es nevaru. Auklēt meitiņu man palīdzēs Mārtiņš. Es uz viņu varu pilnībā paļauties,- to redzēju slimnīcā. Visticamāk, ka viņi abi būs ar mani arī koncertos. Vēl jo vairāk tāpēc, ka BM Auto apsolījies gādāt par transportu un šoferi arī manu koncertu dienās.”

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [64] ››
Madara 22.08.2010 22:06
VISLABĀKIE novēlējumi dziedātājai Lienei Šomasei un Mārtiņam mazās Gabrielas audzināšanā ...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss