Šomases gaidāmais bērniņš esot meitenīte

Sestajā grūtniecības mēnesī esošā Liene Šomase gaidot meitiņu, pavēstīja vairākas šova "Dejo ar zvaigzni 3" aizkulisēs dziedātāju sastapušās māmiņas. Viņa topošajai atvasei jau esot izdomājusi vārdu, ko gan pagaidām vēl publiski neatklāj.

Šomases gaidāmais bērniņš esot  meitenīte
Komentāri[16] 02.04.2010 14:57

"Es pieņemšu jebkuru variantu – ja dzīvē tā ir noticis, tad noticis," par sava gaidāmā bērniņa dzimumu "VZ" vēstīja Liene Šomase, kas pirms dzemdībām izlēmusi veikt ultrasonogrāfiju un noskaidrot gaidāmā mazuļa dzimumu. "Esmu jau izdomājusi vārdus gan puikam, gan meitenei, taču neesmu tos vēl nevienam atklājusi," saka Liene.

Aizvadītajās brīvdienās  dziedātāja bija TV3 šova "Dejo ar zvaigzni" tiešraidē, uz kuru viņa bija ieradusies kopā ar savu draugu un gaidāmā bērniņa tēvu, uzņēmēju Mārtiņu Samuli.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
zanna 15.04.2010 19:52
njaa, re ka ir, lakstojas ap ergli, jauca ara citiem gimenei, un tagad pasai sikais uzrauts, hmm,ipasi laimiga vina neizklausas, un diez vai ir laimiga kopa ar virieti no ka ,,sanaca,, ka vina pati saka, tas berns. ja jau precibas vinai neinterese, un jau pec berna piedzimsanas taisas prom. tiki bija, liela slagerdziedataja,viens divi, ta ir ka pa gultam staigaa. un tagad izskatas ka liela matiite blakus mazajam tetukam.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss