Diāna Kubasova Ķīnā saindējusies ar ēdienu

Jau 35. starptautiskais skaistumkonkurss "Miss Bikini International" šogad norisinājās Ķīnas kūrortpilsētā Saņjā. Latviju tajā veiksmīgi pārstāvēja četrkājaino mīluļu salonu tīkla "Lilly Pet Boutique" īpašniece Diāna Kubasova.

Diāna Kubasova Ķīnā saindējusies ar ēdienu
Komentāri[18] 11.06.2010 08:18

Šova "Latvijas princese 2008" dalībniece Diāna Kubasova konkursā "Miss Bikini International" iekļuvusi pirmajā piecniekā un ieguvusi titulu "Mis Ziema". Skaistumkonkursā piedalījās vairāk nekā 70 skaistuļu no dažādām pasaules valstīm. Viņas ieradās Saņjā jau maija vidū, lai pirms konkursa fināla, kas risinājās 29. maijā, piedalītos dažādās modes skatēs un kultūras pasākumos.

Konkurss jau noslēdzies, bet titula "Mis Ziema" ieguvēja Diāna Kubasova vēl joprojām atrodas Ķīnā, kur viņu pēc konkursa lūguši palikt ilgāk: meitene apbērta ar dažādiem darba piedāvājumiem – modes skatēm, prezentācijām utt. Diāna atklāj, ka viņai jau pēc diviem mēnešiem atkal būs jāatgriežas Ķīnā, jo viss augusts ir aizpildīts ar dažādām modes skatēm, fotosesijām un prezentācijām.

Šoreiz nozog kurpes

Diāna stāsta, ka arī šoreiz konkursā "Miss Bikini" bez intrigām neiztika. "VZ" jau rakstīja par incidentu Filipīnās notikušajā konkursā "Miss Earth", kur Diāna ieguva stikla statuju "Graciozākās kustības", bet kāda no konkursa dalībniecēm, kamēr mūsējā pārģērbās, skaudības mākta, to speciāli nometa zemē un sašķaidīja. Šoreiz Diānai tieši pirms uznāciena nacionālajos tērpos nozaga kurpes. "Uz skatuves iznācu basām kājām, labi, ka kleita bija gara un to nevarēja redzēt, vienīgais tas, ka kleita pa zemi vilkās," nu jau smejoties stāsta Diāna.

Viltīgais ēdiens

Dalībnieces dzīvojušas pasakainā pieczvaigžņu viesnīcā, kur pasniegti dažādi ķīniešu ēdieni. Diāna esot liela to cienītāja, taču... "Jāatzīst, ka dažkārt viņi pāršāva pār strīpu un manu apetīti "veiksmīgi" spēja sabojāt ar vistas galvu, kas rotāja vistas gaļas ēdienus. Man bija arī ļoti nepatīkami un pat sāpīgi noraudzīties, kad dzīvas garneles un krabjus vārīja visu mūsu acu priekšā, pašā galda vidū," skumji stāsta Diāna.

Fināla dienā viņa smagi saindējās ar ēdienu. "Temperatūra šeit ir +35 grādi un grūti nokontrolēt, kas ir palicis vecs un vairs nav ēdams," atzīst Diāna. "Lai arī biju ļoti priecīga par titulu un kroni, vienīgā doma man bija par to, lai uz skatuves nepaliek slikti.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [18] ››
Eh jūs 15.06.2010 20:21
Jūs visi te rakstat - kam tas interesē? utt? Ja neinteresē, ko ta komentē, ja komentē,tad esi lasījis. Nu nelasi!!! :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss