Santai Didžus mugurā kleita, ar kuru dejojusi arī KURUSOVA (FOTO)

Vērīgāk aplūkojot kleitu, ar kuru vakar aktrise Santa Didžus pozējusi fotogrāfiem atklājām, ka tā savulaik bijusi mugurā arī dejotājai, deju pasniedzējai un TV raidījumu vadītājai Aleksandrai Kurusovai.

Santai Didžus mugurā kleita, ar kuru dejojusi arī KURUSOVA (FOTO)
Komentāri[22] Bilžu galerija[6] 27.01.2010 08:00

No drošiem avotiem VIPi zināms, ka šovā "Dejo ar zvaigzni 3" šarmanto dejotāju Aleksandru Kurusovu neredzēsim, tikmēr jau trešo reizi tajā piedalīsies dejotāja Ieva Kemlere.

Arī dejotāja Laura Kosīte iepriekš VIPi atklāja, ka negrasās dejot. Neskatoties uz to, šova rīkotājiem izdevies novākt puslīdz zināmu cilvēku grupu, kas neatteica piedalīties.

Šī brīža valsts ekonomiskā situācija darījusi savu, tāpēc jaunā šova zvaigznēm nāksies vilkt tērpus no iepriekšējiem gadiem ...

Nejaušība, vai apstākļu sakritība, bet Santai Didžus bija mugurā kleita, ar kuru savulaik dejojusi Aleksandra Kurusova.

Santa Didžus ar deju partneri Māri Pūci vakar fotosesijas laikā

Pirmā šova "Dejo ar zvaigzni" uzvarētāji - Aleksandra Kurusova un dziedātājs Lauris Reiniks

Aleksandra Kurusova VIPi atteicās komentēt radušos situāciju. "Šobrīd esmu ļoti noslogota. Kopā ar dejotāju Valdi Škutānu pasniedzam deju nodarbības Cēsīs, bet februāra otrajā nedēļā notiks uzņemšana arī Rīgā. Varu teikt, ka nodarbības kļuvušas lētākas, tagad tās maksā tikai divdesmit piecus latus mēnesī. Mums darbojas arī mājas lapa internetā - dejuklubs.lv".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [22] ››
Este 27.01.2010 16:58
cik liela atšķirība tomēr, kam kleita mugurā :) cik skaisti izskatījās uz Kurusovas, tik drausmīgi uz Didžus. un vēl tās melnās zeķubikses, ārprāc......

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss