KURUSOVA nomainīs Vitniju Hjūstoni filmā "The Bodyguard" (FOTO)

Vakar ar lielu pompu Rīgā, Marijas ielā 8, tika atklāts skaistumkopšanas salons "Strogonovs". Šiks - stilīgiem, brīviem un moderniem cilvēkiem!

KURUSOVA nomainīs Vitniju Hjūstoni filmā "The Bodyguard"  (FOTO)
Komentāri[12] Bilžu galerija[19] 30.12.2009 08:00

Maskavas šiks patiešām nonācis arī līdz Rīgai! To novērtēt ieradās arī dejotāja un projekta "Pirates of the Sea" dalībniece Aleksandra Kurusova.

Daiļās un smaidīgās dejotājas ierašānas atgādināja epizodi no 1992. gadā uzņemtās melodrāmas "Miesassargs" (The Bodyguard), kurā galvenās lomas atveidoja R&B dīva Vitnija Hjūstone (Whitney Houston)  un aktieris Kevins Kostners (Kevin Costner).

No vienmēr uzbāzīgajiem fotogrāfiem un pielūdzējiem Aleksandru sargāja dziedātājs Roberto Meloni.

Saša bija maskējusies zem kapuča, taču fotogrāfi viņu atpazina jau pirmajā brīdī.

Kādu brīdī viņa vēl centās paslēpties aiz Roberto platās muguras, bet tad novilka drēbes un laipni iepozēja fotogrāfiem.

Kā zināms, tad Kevins Kostners sarakstījis scenāriju 1992. gadā uzņemtās filmas "Miesassargs" turpinājumam un vēlas, lai tajā kopā ar viņu filmētos Džesika Simpsone. Mums gan liekas, ka minētajai lomai labāk piestāvētu Aleksandra Kurusova, kura lieliski dejo un dzied. Viņa arī debitējusi aktrises ampluā.

Jauno gadu Aleksandra sagaidīs Jelgavā, kur klubā "Tonus" notiks Jaunā gada sagaidīšanas pasākums un karnevāls. Tajā piedalīsies projekts "Pirates of the Sea".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
Eucalyptus 01.01.2010 21:50
tas jau liels sasniegums vinai

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss