Bijusī ŠĶĒLES draudzene neatsakās no masāžas, kuru veic simpātisks puisis FOTO

Šonedēļ VIPi kopā ar basketbolista Armanda Šķēles bijušo draudzeni Elgitu Magoni (17) apmeklēja ekskluzīvo skaistumkopšanas salonu "Strogonovs". Elgita neatteicās arī no īpašas masāžas. "Tam masierim ir ļoti maigas rokas," pēc procedūras atklāja daiļava. Intervijā par Elgitas nākotnes plāniem, "princešu" šovu, skolu, popularitāti, draudzību...

Bijusī ŠĶĒLES draudzene neatsakās no masāžas, kuru veic simpātisks puisis FOTO
Komentāri[121] Bilžu galerija[20] 22.01.2010 08:00

Sabiedrībā zināmi ļaudis spēj iepriecināt ne tikai mūs, bet mēs arī viņus.

Bijušajai basketbolista Armanda Šķēles draudzenei Elgitai Magonei šonedēļ bija iespēja vairākas stundas bezmaksas pavadīt skaistumkopšanas salonā "Strogonovs".

Elgitas ikdiena sākas ar skolas apmeklējumu. "Biju spiesta nomainīt skolu. Tagad ar visu esmu ļoti apmierināta un mācos Ogrē," stāsta devītās klases skolniece, kurai nepatīkot ķīmija.

"Pie vainas noteikti nav skolotājs, jo tas ir arī skolas direktors. (Smejas.). Vienkārši ļoti sarežģīts priekšmets."

Uz interviju Elgita Magone ieradās kopā ar bērnības draudzeni Beāti

Viņa nebeidz atkārtot, ka vēlas pamest Latviju. "Pabeigšu skolu, bet studēšu Itālijā, kur dzīvo mana mamma," turpina Elgita. Tāpat kā viņas mammu, arī Elgitu Magoni interesējot stils un mode.

"Nākotnē varētu apgūt stilistes vai modes dizainera profesiju," neslēpj daiļā skolniece, kura plašāku atpazīstamību ieguva pateicoties talantīgajam basketbolistam Armandam Šķēlem.

"Mūsu attiecību sākumā Armands centās mani pasargāt. Nebiju gaidījusi tik nežēlīgu attieksmi no cilvēkiem. Ja godīgi, tad mani tas ļoti sāpināja... Neslēpšu, ka raudāju!" stāsta nu jau bijusī Šķēles draudzene.

Beāte cīnās ar Elgitas krītošajiem džinsiem...

Jauniete nemaz nejūtas populāra. "Nekas manā dzīvē nav mainījies. Neizjūtu, ka esmu ļoti populāra. Kāda biju pirms iepazīšanās ar Armandu, tāda esmu arī tagad!"

Elgita īpaši neseko Latvijas šovbiznesa notikumiem, arī TV šovus viņa skatās reti. Bet, ja nu Niks Volmārs Tev piedāvātu vadīt kādu šovu? "Lai viņš piedāvā! (Smejas.). Nezinu! Viss būtu atkarīgs no tā, kas tas par šovu," nopietni piebilst brunete.

Viņa nekad arī nepiedalītos Princešu šovā. "Ko es tur būtu pazaudējusi. Visticamāk, es ar kādu meiteni sakautos."

Izrādās, ka viņai joprojām nav īstas draudzenes. "Viena bija, bet tā meitene vairs nedzīvo Latvijā. Man ir ļoti daudz paziņu... Mani draugi ir puiši nevis meitenes. Ar viņiem var izrunāties! Meitenes parasti klačojas," teic ogrēniete.

Masieris Egils Trušēlis

"Elgitai tika veikta relaksējoša masāža kakla zonai. Tā ir domāta, lai atslābinātu muskuļus un galvu. Masāžā tika izmantota austrumu tehnika... Tika aktivizētas meridiānas, biosfēra! Tika izmantotas eļļas, kas atjauno ķermeni. Sākumā Elgita bija ļoti saspringta. Laikam tāpēc, ka jauna vieta, jauns masieris... Un vēl fotoaparāts visu laiku zibsnī! Pēc minūtēm desmit viņa jau ļoti labi atslābinājās un pilnībā atdevās masāžai..." stāstīja masieris Egils Trušēlis.

Elgita izmantoja arī manikīres un frizieres Kristīnes Panačovas sniegtos pakalpojumus.

VIPi saka lielu paldies skaistumkopšanas salona "Strogonovs" īpašniekam Igoram Strogonovam! 

Ekskluzīvais salons "Strogonovs" atrodas Rīgā, Marijas ielā 8 un ir pirmais Latvijā SCHWARZKOPF PROFESSIONAL imidža salons.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [121] ››
Viva la Diva 04.02.2010 13:35
Lai tachu tusee meitene... es ar tuseeju kad man bija 16 gadi, un cik nu zinu esmu izaugusi pilniigi normaala... Vieniigais, ka man smiekls naak par vinjas 'slaveniibas statusu' un kaapeec abas draudzenes ir sagjeerbushaas kaa dviines?!?!?!?!??!? hahahahahahahha

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss