Armanda Šķēles jaunajai draudzenei ir tikai 15 gadi

Sliktā puiša tēlu iekarojušais basketbolists Armands Šķēle esot atradis sev jaunu mīlestību. VIPi.lv jau ziņoja, ka tā ir meitene no Ikšķiles.

Armanda Šķēles jaunajai draudzenei ir tikai 15 gadi
Komentāri[191] 23.07.2009 18:42

Pēc publikācijas mūsu portālā sākās vētraina šīs ziņas apspriešana komentāros un uz redakcijas pastu viena pēc otras ceļoja vēstules ar visai intīmiem sīkumiem par šo jauno pārīti.

Kāds paparaci atsūtīja arī šo Armanda un Elgitas kopbildi no pasākuma "Ghetto basket” :

Tāpat daudzi metās komentēt meitenes vecumu un puritāniski šausmināties par izlaisto jaunatni, kas nezinkā tiekot naktsklubos izklaidēties neatbilstoši savam vecumam.

Pēc mums pieejamās informācijas Armanda (25) jaunā draudzene ir patiešām jauna, vārda vistiešākajā nozīmē. Elgitai ir tikai 15 gadi. Tāpēc varam ieteikt Armandam pārlasīt kriminālkodeksu kā to norāda kāds mūsu lasītājs:

Krimināllikuma 162.pants. Pavešana netiklībā
(1) Par netiklu darbību izdarīšanu ar nepilngadīgo pret viņa gribu vai ja to izdarījusi pilngadīga persona — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu.

Tātad - ja puisis savos 25, vai cik tur viņam, pārguļ ar šo nepilngadīgo meiteni, bet viņa viņa salasa palagus, gumijas un visu pārējo un aizskrien ar to visu uz menteni un uzraksta iesniegumu (izklāstot tajā visus netiklos sīkumus), čalim var sanākt ļoti reāli sūdi.

Savukārt naktsklubiem, kuros pārītis esot redzēts, varbūt vajadzētu uzmanīties ar meiteņu vecumu noteikšanu :)

Žurnāls Vakara ziņas raksta:

Basketbolists Armands Šķēle ar savu jauno draudzeni Elgitu Magoni ir kopā nedaudz vairāk nekā mēnesi. Draudzenēm Elgita esot stāstījusi, ka abi iepazinušies Vecrīgā, kopā atpūšoties. Meiteni, kas dzīvo Ogrē, paziņas raksturo kā regulāru «ballīšu zaķi». Kāda Elgitas draudzene atklāja, ka abas nesen atbrīvojušās no smagajām kurpēm un visu nakti zeķītēs noārdījušās pa vietējo Ogres bāru «Bermuds». Tiesa, meitenēm labāk patīkot atpūsties Vecrīgā, jo tur ballītes esot vērienīgākas. Pašas Elgitas albumā portālā «draugiem.lv» redzamas fotogrāfijas gan no Ogres naktskluba «Bermuds», gan no Rīgā, Brīvības ielā, esošā «La Rocca», gan Vecrīgas bāra «Coyote Fly».

Elgita savā profilā ir ierakstījusi tik vien, ka mācās dzīvot. Meitene ir regulāra viešņa dažādos naktsklubos, un viņas profilā portālā «draugiem.lv» fotogrāfijās var redzēt, kā arī alkohola lietošana Elgitai nav sveša. Papētot viņas draugu loku, lielākoties dominē jaunieši vecumā ap 16 gadiem.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [191] ››
CUBA 02.10.2009 13:18
Kāda skaudība?
Tur drīzāk jušana līdzi.
Domāju, ka var spriest vienkārši loģiski, ja savādāk liela daļa nespēj:
Autoram ir pietiekami liels vecums un dzīves pieredze, lai zinātu, ko viņš raksta. Tiem mazajiem līdz 20 gadniekiem, skaidrs, ka neko iestāstīt nevar. Vienkārši jāpagaida, kad pāries tīņu vecums un paliks gudrāki.
Jā un vēl, ja Armands šīs attiecības tiešām uztver tālskatīgi, tad jāsecina, ka viņam pašam ir tīņa prāts, kam man negribētos ticēt. Spriediet paši - kurš no šiem abiem būs "laimīgs".
Bet likums ir likums, un tur nav nekāda sakara ar skaudību vai latviešiem.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss