VIPi ciemos pie Lienes Brikouskas, kura pēc "krūšu" skandāla raudājusi (FOTO)

Šoreiz apciemojām Radio Capital FM programmas „Vārdos Nepateiktais” vadītāju Lieni Brikousku (21). Viņas rīts nav iedomājams bez baltas kafijas. „Tā vienmēr ir brīnišķīga,” saka Liene.

VIPi ciemos pie Lienes Brikouskas, kura pēc "krūšu" skandāla raudājusi (FOTO)
Komentāri[88] Bilžu galerija[20] 31.01.2010 08:00

Viņas darba vieta atrodas Āgenskalnā, bet dzīvo Liene Brikouska Vecrīgā. Trīs reizes nedēļā viņa apmeklē sporta klubu „City Fitness”. „Body baiki rauj jumtu nost,” smejot piebilst radio ētera personība. Viņa nemaz neslēpj, ka brīvdienās mēdz labi ietusēt kopā ar draugiem. Aizvadītajās brīvdienās viņa gulējusi tikai pāris stundu!

 

Paralēli darbam radio viņa aktīvi strādā skaņu ierakstu studijā, kur pavisam nesen tapusi jauna dziesma. „Dziedu jau kopš divu gadu vecuma. Esmu startējusi arī konkursa „Jaunais vilnis” atlasē. Piedalos nometnēs, kas notiek Saulkrastu džeza festivāla ietvaros. Dziedātprasmi apguvu pie Jolantas Gulbes un Ances Krauzes, arī pedagogiem no ārzemēm. Pēdējā laikā esmu aizrāvusies ar Hip Hop mūzikas žanru. Bija doma piedalīties Eirovīzijā,” par savām mūzikas gaitām stāsta Liene Brikouska.

 

Tu taču arī dejo?!?

Kāds sakars man vispār ir ar dejošanu? Ko Jūs man dejošanu visu laiku piesienat? (Paaugstinātā tonī atbild Liene.).  Es to daru tīri savam priekam... Tā nav mana profesija.

 

Kā Tu vērtē to, ka esi kļuvusi par Andra Kiviča apgrābstīto krūšu īpašnieci?

Labāk necilāsim šo stulbo tēmu... Šis temats mani reāli uzvelk! Patiesībā jau tur nekā tāda nebija, tikai VIPi to pagrieza sev vēlamā gultnē... Varu godīgi pateikt, ka pēc raksta izlasīšanas raudāju. Ļoti pārdzīvoju! Nebiju gaidījusi tādus brīnumus. Ja godīgi, tad komentārus nelasu. Svarīgs ir tikai manas ģimenes viedoklis. Vienmēr ieklausījos arī savā puisī... Pavisam nesen gan mūsu ceļi pašķīrās.

 

Neskatoties uz visu, man nav nekādu kompleksu. Arī ar manām krūtīm viss ir kārtībā... Tā slavenā "fotosesija" notika pēc jaukas pasēdēšanas, kuras laikā tika lietots arī alkohols...

 

Kas Tevi saista ar Rihardu Feldmani?

(Smejas.). Nekas nesaista, jo mēs esam vienkārši draugi. Man vispār nepatīk gados jauni puiši... Rihards ir jauks un foršs puisis! Tev liekas, ka mēs būtu ļoti skaists pāris?

 

Tu vispār vari būt nopietna?

Oi,oi,oi! Drīzāk esmu pārāk nopietna. Es ļoti nopietni attiecos pret darbu un citām man svarīgām lietām. Darbā esmu viena, bet ballītēs cita. Tur taču visi dod grīdā ...

 

Tu esi avantūriste?

Esmu gan! Kāpēc Tev rokas trīc? Vakar dzēri? (Liene jautā raksta autoram – VIPi.).

 

Gribētu strādāt televīzijā?

Tā ir mana vieta. Es jau Tev teicu, ka skatuve, radio un televīzija ir mana vieta! Tur es jūtos kā zivs ūdenī... Man tur ir jābūt! Es zinu, ka tur arī strādāšu. Arī Capital FM sāku strādāt pateicoties savai neatlaidībai. Ja nestrādātu šeit, tad strādātu kādā citā rādžiņā.

 

Tev ir kāds teicis par to, ka Tev un Maijai Rozītei ir līdzīgi balss tembri?

(Smaida.). Ir gan!

 

Tad jau Tu varētu vadīt kādu TV šovu....

Es arī vadīšu... Grūti gan atbildēt, kādu šovu gribētu vadīt. Lai gan no otras puses, tas varētu būt par jebkuru tēmu. Protams, ka raidījumu „100 grami kultūras" nevarētu vadīt. Man būtu grūti nosēdēt!

 

Vai Tu varētu fotografēties kaila žurnālam "KLUBS" vai "FHM"?

Arī tas ietilpst manos plānos. Noteikti! Gaidiet.

 

Bet, ja Tev to liegtu darīt draugs?

Protams, ka man ļoti rūp otra cilvēka viedoklis. Parasti ir bijis tā, ka gala lēmumu pieņemu pati. Es visu daru pēc sava prāta... Taču dažreiz pašlepnuma un pašcieņas pietrūkst. Otrās puses priekšā bieži uzvedos kā tāds klēpju sunīts... Varu arī skriet pakaļ! Parasti dievinu otru cilvēku... Man ir bijušas divas lielas mīlestības.

 

Tu esi greizsirdīga?

Jā! Pat diezgan traki greizsirdīga... Esmu arī daudz raudājusi puiša dēļ. Nerunāt gan nevaru ilgi. Neesmu radusi ilgi sevī turēt negatīvas emocijas.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [88] ››
agya 26.01.2010 14:16
Personīgi nepazīstu šo meiteni, bet nedomāju, ka šādi komentāri liecina kaut ko daudz vairāk par jums, komentētāji.
Intervija tiešām ir nedaudz dīvaina, nevar saprast intervijas jēgu!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss