KIVIČS publiski melo, ka foto ar viņu un Ellas bekvokālisti ir montāža

Pirms laika portāls VIPi.lv publicēja foto, kuros redzams, kā Kivičs šova "Cīņas klubs" aizkulisēs spaida Ellas bekvokālistes krūtis.

KIVIČS publiski melo, ka foto ar viņu un Ellas bekvokālisti ir montāža
Komentāri[54] 04.03.2009 07:35
Raksts Kivičs aizkulisēs spaida Ellas bekvokālistes krūtis. Ko par to saka sieva? FOTO  ir izsaucis arī citu mediju interesi. Tā portāls Apollo uzdevis Kivičam jautājumu - kā tad tur īsti bija ar tām krūtīm?

Uz to Latvijas skandalozais šovmens bez kautrēšanās, tieši kamerā atbild: "Tā ir fotomontāža, bet es jau esmu pieradis. Tas ir šovbizness".

Laikam Kiviča izpratnē šovbizness ir noliegt pat visiem redzamas lietas un drīz viņš paziņos arī, ka viss uzfilmētais materiāls kā piemēram šis: Pārdzēries KIVIČS grib kāpt ringā izkauties (VIDEO)   ir samontēts.

Mūsu fotolietu eksperti pateica viennozīmīgu lēmumu, ka konkrētā, rakstā publicētā, foto PILNĪGI NOTEIKTI NAV fotomontāža, jo tik filigrāni izpildītu montāžu būtu grūti izpildīt pat visaugstākās klases speciālistam.

Kāpēc tik bērnišķīgi un atklāti jāmelo? Laikam jau sieva tomēr nebija sevišķi priecīga par šo izdarību.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [54] ››
poppy 10.03.2009 21:53
Es nesapratu - kāds sakars viņam tagad melot.. Būtu vienkārši pateicis, ka viņi pamuļķojās, papozēja foogrāfiem un viss...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss