Kristaps Valters "princesi" Madaru nosauc par lētu apkārt staiguli

Jau labu laiku basketbolists Kristaps Valters savas spēļu gaitas aizvada Badalonas klubā «Joventut», taču joprojām kavējas atmiņās Latvijā, portālā draugiem.lv savā profilā publicējot īsus un žultainus stāstiņus par saviem nu jau bijušajiem draugiem un kolēģiem.

Kristaps Valters "princesi" Madaru nosauc par lētu apkārt staiguli
Komentāri[175] 13.12.2009 08:25

Viens no Kristapa Valtera internetā publicētajiem stāstiem ir veltīts bijušajam Latvijas vīriešu basketbola izlases ģenerālmenedžerim Edgaram Buļam, kurš veltīja Valteram jaunākajam asus izteikumus detalizētajā pārskatā par valstsvienības spēlētājiem. Šķiet, Valteram tas aizķēries sirdī un nu pienācis laiks atriebties – viņš ar sarkasmu izsmej Buļu, pieminot, ka vislielākais viņa «sasniegums» ir basketbolistu sievu zagšana pašu basketbolistu prombūtnes laikā.

Basketbolista stāsta «Trijstūris» turpinājumā ienāk kāda princese, kura, spriežot pēc fotogrāfijas, ir šova «Latvijas princese 2008» fināliste Madara Grīnberga. Valters atklāj, ka «princese» ir vieglas uzvedības meitene, kas krāpj savu princi (iespējams, Armandu Šķēli) un kuru pavedinājis Buļs, kamēr Armands Šķēle bijis prombūtnē. Pēc tam vēstījums kļūst aizplīvurots: kā nākamais «viceprinceses» Madaras mīļākais minēts Andris Biedriņš, kurš spēlē NBA komandā «Golden State Warriors», taču teksts «viena palikusī princese devusies jauna prinča meklējumos uz tālo aizokeāna zemi, kur dzīvoja princis, vārdā Cīnītājs Loids Rebounders» liek domāt, ka Valters no Madaras pievērsies brāļa Sanda bijušajai sievai Katrīnai. Kā zināms, tieši viņa devās pie Biedriņa uz Ameriku.

Madaru aplej ar samazgām

Kā stāsta turpinājumu Valters izveidojis kolāžu, kuras nosaukums ir «If u r regular guy, fuck off, i like famous people» (Ja esi parasts puisis, atšujies, man patīk slaveni cilvēki). Šī kolāža ir tapusi no Madaras bijušajiem puišiem, un komentāri pie šā darba liek noprast, ka viņai tādu bijuši ne viens vien. Atbildot uz kādu komentāru, ka kāda no Madaras bijušajiem pietrūkst, pats Valters atbild: «Jā, man liekas, tad nebūtu vietas bildē! Jātaisa būtu divas galerijas.»

Acīmredzot Šķēle bijis neziņā par bijušās draudzenes uzvedību, tāpēc kolāžu komentē ar vārdiem: «Kaut ko esmu palaidis garām...» Laikam Šķēle bijis vienīgais, kam nav bijis ne jausmas par «viceprinceses» Madaras izklaidēm, jo kāda Valtera draudzene uz minētajiem basketbolista vārdiem atbild ar «Šķēle tikko pamodās!».

Atriebjas par diskvalifikāciju

Valters gan nav atklājis, kas viņu pamudinājis uz rīcību, kas varētu būt «viceprincesei» Madarai reputāciju plosoša. »VZ« rīcībā nav informācijas, ko basketbolistam nodarījusi (vai – tieši otrādi – nav nodarījusi) Madara, bet par Buļu gan viss ir skaidrs. »VZ« jau vēstīja par toreizējā nacionālo basketbola valstsvienību menedžera Buļa ziņojumu Latvijas Basketbola savienības valdei, kura rezultātā Valters jaunākais no izlases tika diskvalificēts uz trīs gadiem. Šajā ziņojumā Buļs minējis, ka «no tēva mantojis talantu psiholoģiski ietekmēt apkārtējos, bet lielākoties to izmanto negatīvā veidā», bet pie izslavētās viesnīcas numura demolēšanas Turcijā apraksta piemetināts, ka «tas nebija vienīgais viņa disciplīnas pārkāpums; visas gatavošanās laikā regulāri ballējās, vairākas reizes uz treniņiem ieradās paģirains».

Tāpat ir skaidrs, no kurienes Valters smēlies salīdzinājumus ar prinčiem. Jau minētajā Buļa ziņojumā par uz diviem gadiem no izlases diskvalificēto Šķēli teikti šādi vārdi: «Trīs Latvijā pavadītie gadi, kur «Barona» vadība ar viņu auklējās kā ar princi, un dzīvesveids, kas, maigi izsakoties, neatbilda profesionālam sportistam, nav palikuši bez sekām. Uz viņu nevar paļauties – jebkurā brīdī var neierasties uz treniņu, jo nakti pavadījis ballējoties. Šķiet, «tusiņi» viņam patīk vairāk nekā basketbols. Kopumā intelekts diezgan zemā līmenī, skatījums uz dzīvi ļoti nenopietns.» Salīdzinājumā ar Valteru Šķēle gan uz ziņojumā teikto reaģējis mierīgi.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [175] ››
FoxyLady 20.12.2009 22:23
Čalim vienkārši trūkst uzmanības.. viegls un arī visai lēts veids kā to iegūt.. bērnudārzs..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss