Sandis Valters ālējas pa naktsklubu " Mad house" un meklē sev "labu veceni"

13. datums aizvadītās nedēļās nogalē par īstu «melno piektdienu» izvērsās basketbolistam Sandim Valteram.

Sandis Valters ālējas pa naktsklubu " Mad house" un meklē sev "labu veceni"
Komentāri[83] 20.11.2009 08:14

Pēc aptuveni stundu ilgas lamāšanās un pa purnu solīšanas vai visiem kluba «Mad House» apmeklētājiem Valteru savāca un nogādāja mājās naktskluba darbinieku sazvanītais basketbolista draugs Kaspars Vecpuisis.

Vai skumst pēc sievas?

«Pulkstenis rādīja ap vieniem naktī, kad pa ceļam uz mājām izlēmu uz vienu kokteili iegriezties klubā «Mad House»,» »VZ« atklāj cilvēks, kas aizvadītajā nedēļā nejauši kļuva par liecinieku basketbolista Sanda Valtera jandalēšanai naktsklubā. «Nepietika ar to, ka Sandis skaļi un bravūrīgi nokomentēja katru klubā ienākušo cilvēku, uzsākot ar visiem diezgan familiāra rakstura sarunas,» atceras «Mad House» apmeklētājs, populārā basketbolista stāvokli raksturojot ar vārdiem «totāli pārdzēris jēgu». «Vienā brīdī Sandis aizstājās aiz muguras kādam sev absolūti svešam pie bāra letes piesēdušam puisim un ar dūrē virs viņa galvas augsti paceltu roku skaļi jautāja aiz letes stāvošajam bārmenim: «Kā tu domā, vai man vajag sadot viņam pa purnu? Gribi, es to izdarīšu? Zini ko, es to varu!» Mirkli vēlāk viņš šim pašam puisim jau čomiski sita uz pleca, pa visu klubu skaļi aurojot: «Vecīt, es tevi mīlu!»

Zīmīgi, ka Sanda nodzeršanās līdz kliņķim darbdienas naktī vienam pašam tikai savā sabiedrībā sakrita ar laiku, kad viņa šķirtā sieva Katrīna Valtere ir apstiprinājusi presei savas simpātijas pret šarmanto Liepājas ostinieku Kasparu Poņemecki – abu kaislīgie skūpsti nu rotā vai katra žurnāla vāku. Vai basketbolists šādā veidā mēģinātu slīcināt skumjas par to, ka viņa nenoliedzami izskatīgā bijusī satikusi kādu citu? Paša Valtera komentāru šajā sakarā »VZ« iegūt neizdevās.

Dzērumā sevi nekontrolē

«Neskatoties uz savu acīmredzamo reibuma pakāpi, Sandis nepārtraukti pieprasīja sev atkal un atkal ieliet, sitot ar dūrēm pa bāra leti tā, ka uz tās saliktās glāzes gāzās viena pēc otras ne tikai viņam pašam, bet arī citiem kluba apmeklētājiem,» »VZ« stāsta tā vakara «Mad House» viesis. «Nav nekādas nozīmes, kādu alkoholu dzer, galvenais ir atrast labu veceni,» skaļi pa visu klubu deklamēja Sandis. «Bārmen, ielej man! Man ir nauda, es tev par to maksāju!» turpināja basketbolists.

Kad bārmenis Sanda tā vakara alkohola devu papildināt atteicās, lūgtā grādīgā dzēriena vietā pasniedzot basketbolistam ūdens glāzi ar citronu, basketbolists sāka uz bārmeni… spļaut! «Jā, viņš kā tāds mazs bērns no visas sirds vairākkārt spļāva pāri letei. «Sandi, beidz!» viņu piebremzēt mēģināja aiz bāra stāvošais puisis, kas pret basketbolista izlēcieniem izturējās apbrīnojami iecietīgi,» »VZ« vēsta aculiecinieks.

Kā zināms, klubs «Mad House» ir viena no iecienītākajām basketbolistu izklaides vietām un viens no tās patstāvīgākajiem apmeklētājiem ir tieši Sandis Valters, kuram šeit ir pat savs firmas dzēriens – «šotiņi» ar skābiem gurķīšiem. »VZ« rīcībā esošā informācija liecina, ka, tieši pateicoties savai nekontrolējamajai uzvedībai dzēruma stāvoklī, Valteram ir stingri noliegta ieeja vienā no populārākajiem Vecrīgas naktsklubiem «Coyote Fly». To, cik liels būs «Mad House » darbinieku pacietības mērs, rādīs laiks.

Atžirgst pēc trim dienām

Lai palīdzētu Sandim no «Mad House» aizkļūt līdz mājām, kluba darbinieki ar lūgumu «savākt» pār mēru noreibušo draugu sazvanīja izbijušo basketbolistu Kasparu Vecpuisi, kas ieradās pēc sava drauga ar apbrīnojamu operativitāti. «Sorry, ja viņš kādu aizvainoja,» visiem klubā esošajiem smaidot paziņojis Kaspars.

«Baigi grūti pateikt, kas viņam tovakar bija uznācis,» basketbolista draugs vēlāk skaidroja »VZ«. «Iespējams, ka Sandis bija nedaudz par daudz iedzēris, bet… Viss ir labs, kas labi beidzas!» norādīja Kaspars. Un šajā reizē viss acīmredzot ir beidzies tieši tā. «Šovakar Sandis Valters pirmo reizi pēc pleca operācijas aizvadīja individuālu treniņu,» nepilnas trīs dienas pēc basketbolista «plostošanas» šīs nedēļas sākumā «Twitterī» vēstīja «VEF Rīga» galvenais treneris Valdis Valters.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [83] ››
ledinja 13.01.2010 09:44
Normalu veceni atradis :D
Sanda Valtera bijusī draudzene Elza Fraimane, gadījumā neaizvieto Katrīnu Valteri?:D:D:D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss