Krauzes divdomīgie jociņi mulsina Koru karu dalībniekus

«Koru karos 2» par savdabīgu šovu šovā kļuvis tā vadītāja Valtera Krauzes attiecības ar dalībniekiem: viņš jau atkārtoti «uzbraucis» Lienei Šomasei, toties pret vīriešu kārtas pārstāvjiem izturas daudz maigāk.

Krauzes divdomīgie jociņi mulsina Koru karu dalībniekus
Komentāri[16] 14.10.2009 08:20

Pēc pagājušā gada «Koru kariem», kurus vadīja Lauris Reiniks, šogad viena no lielākajām problēmām bija piemērotu vadītāju atrašana. Valters Krauze vēl tikai uztausta īsto stīgu, uz kuras spēlēt «Koru karos», turklāt viņam piemīt arī visai divdomīgi un slideni izteicieni. Interesanti, ka sevišķi tiešs viņš ir ar sieviešu kārtas dalībniecēm, bet daudz maigāks un iecietīgs pret vīriešiem. Aizkulišu sarunās dzirdēti izteikumi, ka Krauze šovu vadīšanas jomā sajuties tik liela zvaigzne, ka viņam ieteikt vai ko norādīt Latvijā vairs nav kam.

Iepriekšējā šovā ar neizpratni tika uztverta Krauzes replika par Lienes Šomases tēlu, izpildot dziesmu no filmas «Graustu miljonārs». Diemžēl neviens neiedomājās pirms dziesmām svešvalodā atstāstīt to saturu, un Krauze vaicāja, par ko ir dziesma un kāpēc Liene tekalē te pie puiša, te prom no viņa. «Tas viss ir par mīlestību,» atbildēja Šomase. Tam sekoja Krauzes interpretācija: «Ak, tu tāda,» kam sekoja dziļdomīga pauze, un skatītāji varēja nojaust, ka pauzes vietā plānota kāda rupjība.

Liene jau otro reizi piecieta, Krauzes «uzbraucienu» – šova prezentācijā viņš neveiksmīgi pajokoja, ka Šomase kļuvusi par tādu kā štata šovu dalībnieci. Toties sevišķi uzmanīgs Krauze bija situācijā, kad kāds no žūrijas locekļiem norādīja uz Andra Ērgļa izrādīšanos ļoti apspīlētājās biksēs, kas vairāk izskatoties kā sava kora solista savaldzināšanas mēģinājums. Krauze negaidīti vadības grožus nodeva minētajam solistam, kurš atjokoja, ka Ērglis viņam patīkot, un viņš gatavs dziedātāju «paņemt».

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
Special_girl 15.10.2009 10:35
:D Man gan Valters patīk, un arī viņa divdomīgie jociņi man patīk. Cik zinu- Šomase viņu pati ir izprovocējusi. Valters ir foršs- tik vajadzēja tandēmam ar Sipinieci būt, nevis Rozīti- tad tur būtu ne tikai koru kari, bet arī riktīgs humoršovs...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss