"Koru karu" Rozītei uzdod nervi, varot pamest raidījuma vadīšanu

Televīzijas ekrānos katru svētdienas vakaru redzamā šova «Koru kari 2» vadītāja Maija Rozīte pagaidām neattaisno uz sevi liktās cerības. Turklāt pastāv bažas, ka asākas kritikas gadījumā viņa varētu pat pamest šī šova vadīšanu.

"Koru karu" Rozītei uzdod nervi, varot pamest raidījuma vadīšanu
Komentāri[131] 09.10.2009 08:24

Svētdienu vakari jau labu laiku daudzās mājās ir kļuvuši par savdabīgām sacensībām starp diviem šoviem – LNT «Dziedošajām ģimenēm» un TV3 «Koru kariem», un uzvarētāja noteikšana šajās sacensībās atkarīga arī no abu šovu vadītājiem. Pagaidām «Dziedošo ģimeņu» vadītājs Lauris Reiniks apspēlē «Koru karu» tandēmu Maiju Rozīti un Valteru Krauzi, ko uzrāda arī reitingi: septembrī «ģimenes» ir bijis pats skatītākais TV raidījums – to vērojuši vidēji 285 000 jeb 13,1% visu Latvijas iedzīvotāju.

«Koru karu» kuluāros dzirdētas diskusijas, ka pamatīgu darvas karoti šova medus podam ir piemetusi tieši šarmantā Rozīte, kurai šī ir pirmā pieredze tik liela mēroga raidījuma vadīšanā tiešajā ēterā. Šova veidotāji cilvēkiem no malas ir strikti nolieguši ne tikai tiešraižu aizklusēs, bet arī raidījumu plānošanas sapulcēs kaut ko aizrādīt vai pārmest Maijai.

«Tikai, dieva dēļ, nekritizējiet viņu!» producenti ir piekodinājuši arī žurnālistiem. Pēc »VZ« rīcībā esošās neoficiālās informācijas, iemesls šādiem brīdinājumiem ir varbūtība, ka, saņēmusi pamatīgāku kritikas devu, Rozīte no turpmāko raidījumu vadīšanas varētu pat atteikties. Turklāt meitenei esot pietiekami daudz pārdzīvojumu jau par to vien, ka žurnālisti vispirms pamanot viņas dziļo dekoltē, nevis augsto inteliģenci...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [131] ››
LillaCaca 08.11.2009 20:16
Ja es gribētu lai viņa aiziet no šova vadīšanas, jo 1. viņa pati kad runā saprot ko viņa saka? 2. Viņa pārāk daudz runā. 3. MAn pilnīgi pretīgi uz viņu skatīties, matu sakārtojums, apģērbs utt. 4. Ja tad kad Krauze grib izteikties, viņš jau netiek pie vārda Maija visu laiku vinu pārtrauc ;) Es domaju ka Maijas vieta vajadzētu Sipenieci, Krauze un Sipeniece vienkarši ideali novadītu šovu ;) Maija galīgi garām!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss