Ieva Kerēvica un Madonas zaļais koris saņem mazāko vērtējumu

„Koru karu 2” kopkoris šovakar atklāja krāšņo TV3 šovu. "Koru karus 2" vēl neviens nepameta...

Ieva Kerēvica un Madonas zaļais koris saņem mazāko vērtējumu
Komentāri[45] 13.09.2009 23:20

Visi kori ir gatavi strādāt un cīnīties, lai iegūtu galveno balvu – 15 tūkstošus eiro. Minētā naudas summa tiks novirzīta labdarībai jeb cēlam mērķim.

 

Šajā svētdienā "Koru Kari 2" žūrijas godā redzējām pasaulslaveno operdziedātāju Inesi Galanti, "Star FM" raidījuma "Zoopasta" režisoru Kārli Anitenu un Dziesmu svētku virsdiriģentu, patstāvīgo šova "Koru Kari 2" žūrijas pārstāvi Intu Teterovski.

 

Kā pirmie šovakar uzstājās Ieva Kerēvica un Madonas zaļais koris. „Esmu ļoti apmierināta ar saviem cīņu biedriem. Viņi ir fantastiski cilvēki,” – tā Kerēvica.

 

Zaļais koris izpildīja Zigmara Liepiņa dziesmu „Vēl nav par vēlu”.  Tas bija ļoti ugunīgi, bet varēja būt vēl labāk. Ievai ļoti labs skanējums.

 

Vērtējums – 8,7,6=21

 

Nākamie dziedāja Liepājas violetais koris un dziedātājs Andris Ērglis. Klausītāju un žūrijas vērtējumam tika nodota visiem labi zināmā dziesma „Ripoja akmens”.

 

Patika tēlainie akmeņi un koristiem akmens sejas. Pirmā puse bija ļoti stilīga, bet otrā daudz vājāka. Anitenam tā arī nekļuva skaidrs, kāpēc Ērglis bija uzvalkā. Korim bija laba skaņa. Arī Teterovskis nesaprata horeogrāfiju...

 

Vērtējums - 9,8,8=25

 

Trešie uzstājās Preiļu rozā krāsas koris un operdziedātāja Ilona Bagele. Koris no Latgales izpildīja „Nespēju aizmirst”. Tas bija pirmatskaņojums!

 

Var redzēt ka lielākajai daļai koristu skatuve nav ikdiena. Teterovskim pietrūka vīru balsis. Pietrūka arī saspēle. „Ilonai ir skaista, izcila un ļoti spēcīga balss,” teica Galante.

 

Vērtējums – 9,8,7=24

 

Ceturtā uz skatuves kāpa Liene Šomase un Valmieras dzeltenais koris. „Ja es būtu parasta meitene, tad arī būtu cīnījusies par vietu Valmieras korī,” paziņoja Liene Šomase.

 

Minētais koris izpildīja dziesmu „Klauns”.

 

Ļoti aktīvs koris, īpaši puiši. Visi turējās kopā, bija ideja! Ļoti veiksmīgs aranžējums un labi varēja dzirdēt kori. „Baloni uz skatuves ir ļoti riskanta lieta,” uzskata Anitens.

 

Vērtējums – 9,8,8=25

 

Piektie dziedāja Aigars Grāvers un Jēkabpils zilās krāsas koris. Ar sirsnību un mīlestību tika izpildīta dziesma „Dūdieviņš”.

 

Teterovskim patika sākums! Dūmi neesot griezuši koristiem kaklā... Koristu skanējums nav slikts, bet basi varēja būt pārliecinošāki. Dziesma ir skaista, bet beigu nebija. Kopumā neizdevies priekšnesums,” teica Galante.

 

Vērtējums – 8,7,7,=22

 

Sestie bija Jelgavas koristi un leģendārais estrādes mākslinieks Žoržs Siksna. Tirkīza krāsas koris nodziedāja „Muļķe sirds”.

 

Ļoti dzīvi un azartiski. Retro priekšnesums... Nedaudz jāpiedomā pie tīrākas valodas. „Muļķīgs krāsas nosaukums korim,” noteica Anitens.

 

Vērtējums – 10,10,8=28

 

Pirmspēdējie dziedāja Ingus Ulmanis un Cēsu koristi.

 

Prieks, ka jau pirmajā raidījumā bija soliste. Prasījās roķīgāks aranžējums. „Brutāla izturēšanās pret vijolēm,” piebilda Kārlis. Galantei pietrūka vijoles. „Varēja būt vēl vairāk,” – tā Galante.

 

Vērtējums – 9,9,7=25

 

Kā pēdējie šovakar uzstājās Rīgas sarkanais koris un dziedātāja Jolanta Gulbe. Sešpadsmit koristi dziedāja „Sveiciens dienai”.

 

Sešbalsīgs koris. „Esmu ļoti iepriecināts par jūsu sniegumu,” paziņoja Teterovskis. „Iespaidīgi, bet kopumā dīvains priekšnesums,” – tā Inese Galatne. Korim vajadzētu vienoties par to, kur atrodas SAULE J

 

Vērtējums – 9,9,9=27

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [45] ››
PenelopeMillere 15.09.2009 14:11
un ko mums tagad darīt? sāksim aģitēt, lai aptrakušie ļautiņi vairāk zvana un tērē savu naudiņu, bet organizātori tik dzīvos zilizaļi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss