KAMBALA jaunajā frizūrā skaita Tēvreizi (FOTO)

2.septembrī, tirdzniecības centrā Spice, īsi pirms izšķirošajām spēlēm Latvijas vīriešu basketbola izlases spēlētāji tikās ar saviem līdzjutējiem un demonstrēja aktuālākās vīriešu apģērbu kolekcijas no tirdzniecības centra Spice veikaliem modes šovā "Tagad vai nekad".

KAMBALA jaunajā frizūrā skaita Tēvreizi (FOTO)
Komentāri[8] Bilžu galerija[20] 04.09.2009 09:00
Pasākumā lielu fanu atsaucību guva iespēja iegūt sportistu autogrāfus un kopīgi nofotografēties ar basketbola izlases dalībniekiem.

Modes šovā piedalījās Kristaps Valters, Jānis Blūms, Aigars Vītols, Kristaps Janičenoks, Armands Šķēle, Artūrs Štālbergs, Ernests Kalve, Uvis Helmanis, Rolands Freimanis, Kaspars Kambala un Gatis Jahovičs. Visus apmeklētājus ar muzikālu priekšnesumu izklaidēja dziedātāja Ella, bija iespēja piedalīties dažādos konkursos un laimēt vērtīgas balvas.

KAMBALA pārsteidz ne tikai ar jauno frizūru, bet arī Tēvreizes skaitīšanu

Iveta Lāce, tirdzniecības kompleksa Spice direktore: "Krīzes laikā novērojams tā saucamais, lūpu krāsas efekts, kad dāmas, lai kliedētu drūmās domas un padarītu priecīgāku ikdienu, cenšas labāk izskatīties. Tomēr esmu pārliecināta, ka labs apģērbs un stilīgi aksesuāri pat visdrūmākajā dienā var uzlabot arī vīriešu garastāvokli, ļaujot sajusties īpašam un neatkārtojamam. Tāpēc vēlos teikt lielu paldies visiem mūsu basketbolistiem par uzdrīkstēšanos un aizraujošo modes skati - tas ir liels gandarījums baudīt sportistu atraktīvo sniegumu pavisam jaunā ampluā."

Basketbolistu modes šovu Tagad vai nekad atbalstīja tirdzniecības centra Spice veikali: Elkor Sport, Sportland, Baltman, Bergs, Camel Active, Reserved, Monton, Evermen, Sunset Suits, Denim Dream, Ecco, Danija, Euroskor, Collection, Linda, Clarks, Roxy/Quiksilver, House, Pull and Bear, Mosaic, Zara, Tronis, Veļas Pasaule, Grenardi, LIDO, Kolonna, Salons+, solārijs Sun Lounge.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
kool112 06.09.2009 21:16
normāla fričene

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss