Šķēles atgriešanās politikā esot ticamāka nekā jebkad agrāk

Lai gan Tautas partijas (TP) «tēvs» Andris Šķēle vēl nav pieņēmis lēmumu atgriezties aktīvajā politikā, kā dēļ daudzi nevēlas to oficiāli komentēt, pašlaik tā ir ticamāka nekā jebkad agrāk, ceturtdien vēstī laikraksts «Neatkarīgā».

Šķēles atgriešanās politikā esot ticamāka nekā jebkad agrāk
Komentāri[21] 20.08.2009 07:20

Vairāki TP valdes locekļi neoficiāli atzīst, ka iekšējās diskusijās vai nu atbalsta Šķēles atgriešanos, vai aktīvi aicina viņu to darīt. Tas, dažuprāt, arī būtu vienīgais veids, kā atrisināt partijas līderības problēmas situācijā, kad Aigars Kalvītis zaudējis autoritāti un no politikas aizgājis, bet nevienu citu līdzvērtīgu līderi TP kopš Šķēles aiziešanas nav izaudzinājusi, norāda laikraksts.

Pārdomās par savu politisko karjeru esot pašreizējais TP priekšsēdētājs Mareks Segliņš. Neformālās sarunās viņš daudziem līdzgaitniekiem pēdējā laikā stāstījis, ka apsver iespēju pievērsties advokatūrai, ziņo «Neatkarīgā».

TP iekšējās diskusijās par partijas nākotni un Šķēles iespējamo atgriešanos piedaloties arī pats partijas dibinātājs, laikrakstam atzinis kāds, kurš šajās diskusijās piedalās. Neesot tā, ka Šķēle būtu atgājis malā no partijas un TP biedri atrauti no viņa spriež, aicināt vai neaicināt atpakaļ.

«Neatkarīgā» norāda: Šķēle esot ļoti tuvu tam, lai pieņemtu pozitīvu lēmumu, stāsta zinātāji. Ja tā notiks, oficiālais lēmums par atgriešanos varētu tikt paziņots ne agrāk kā pavasarī.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [21] ››
reg 27.08.2009 22:50
Vienkarsi paranoikis ir ticis pie info,ka sfh ieskaitis naudinu,nu virs jut ,ka janak un fiksi jasakampj,kamer citi nav tikusi pie siles!!!Vienkarsi paredzama riciba ,kas parada cilveka dabu (alkatibu ,varaskari ,)un nebut ne no labas puses:))))))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss