Basketbolists Armands Šķēle guvis galvas traumu

Latvijas basketbola izlases aizsargs Armands Šķēle otrdien treniņā guvis galvas traumu un šodien devies uz Rīgu veikt pārbaudes informēja nacionālo izlašu ģenerālmenedžeris Edgars Buļs.

Basketbolists Armands Šķēle guvis galvas traumu
Komentāri[20] 29.07.2009 17:19

„Armands vakar treniņā dabūja spēcīgu triecienu pa galvu, un vakarā viņam galvassāpes nepārgāja,” pastāstīja Buļs. „Devāmies uz Liepājas slimnīcu, diemžēl arī šodien galvassāpes nebija pārgājušas un viņš devies uz Rīgu, kur veiks pārbaudes. Tas tāpēc, ka šeit tādas veikt nebija iespējams.”

„Ļoti cerams, ka izmeklēšanā netiks atklāts nekas nopietns un Armands drīzumā varēs atgriezties treniņos,” piebilda ģenerālmenedžeris.
Buļs arī pastāstīja, ka visi pārējie basketbolisti, kas Liepājā turpina gatavoties Eiropas čempionātam, ir veseli un ar viņiem viss ir kārtībā. „Vēl tikai (Kaspars) Bērziņš aizlidojis uz Madridi, kur viņam jaunajā klubā jāveic pārbaudes. Piektdien viņš būs atpakaļ.”

Jūlija sākumā bijušais Latvijas vicečempionu „Barons/LMT” uzbrucējs Bērziņš uz trīs sezonām parakstīja līgumu ar Spānijas augstākās līgas (ACB) komandu „Fuenlabrada”.


Latvijas izlase gatavošanos Eiropas čempionātam turpina Liepājā, bet pirmās pārbaudes spēle tiks aizvadīta 6. augustā ar Zviedrijas valstsvienību.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [20] ››
Nunu 31.07.2009 00:33
Vai tad Shkjeelem visu laiku nav kaut kaada galvas trauma??

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss