Škutāns saputrojas savos skaidrojumos par Latvijas princesi

Sporta deju skolotājs Valdis Škutāns (24) jau otro reizi devis savu piekrišanu TV šova «Latvijas princese» vadīšanai.

Škutāns saputrojas savos skaidrojumos par Latvijas princesi
Komentāri[14] 17.07.2009 12:58

Viņš gan šobrīd nopietni apsver iespēju gada beigās pamest Latviju, lai uzsāktu biznesu Kanāriju salās. Par vienu no labākajiem dejotājiem ne tikai pašu mājās, bet arī pasaulē atzītais «princis» Valdis Škutāns pielicis punktu savai profesionālajai karjerai – dalību neskaitāmos konkursos kopā ar savu nu jau bijušo deju partneri, maskavieti Olgu Bļinovu puisis izlēmis nomainīt pret savas uzņēmējdarbības uzsākšanu Spānijas tropiskajā paradīzē.

«Nekas vēl nav akmenī iegravēts, taču – jā, šobrīd spēju sevi iedomāties, vadot foršu krodziņu Tenerifē,»  atklāj Škutāns. Uz jautājumu, vai deju skolotājs atkal ir brīva vīrieša statusā, viņš smaidot norāda: «Bet to taču pieprasa princešu šova formāts...» Piedāvājumu atkārtoti vadīt šovu Škutāns saņēmis pavisam nesen, atpūšoties Kanāriju salās. «Man piezvanīja [šova producents Niks] Volmārs un jautāja: «Valdi, vai tu gribētu vēlreiz vadīt šovu?» Es mazliet padomāju un atbildēju: «Jā, kāpēc gan ne!».»

Par šķiršanās iemesliem no līdšinējās draudzenes Zanes Bogdanovas Škutāns partizāniski klusē. «Manuprāt, tas varētu būt diezgan jocīgi, ja «Latvijas princeses » vadītājs būtu precējies divu bērnu tēvs – tas jau vairāk neatbilstu prinča statusam,» eksdejotājs zibenīgi maina sarunas tematu. Un tālāk galīgi sapinās savos skaidrojumos par "prinča"un princešu attiecībām.

Uz atgādinājumu, ka pirmā Latvijas «princese» Katrīna Puriņa šovā piedalījās ar bērnu uz rokām un mīļoto vīrieti mājās, Škutāns paziņo: «Jā, bet neviena meitene jau necīnījās par mani. Lai gan ir viens āķītis – šova dalībniecēm ir jāiemanto manas simpātijas, jo nenoliedzami – tās meitenes, kurām izdodas tās iegūt, tiek virzītas tālāk uz kroni...» Aicināts atklāt, ar ko iespējams viņu «paņemt», Škutāns zibenīgi atbild: «Pavisam noteikti ar dabiskumu. Man nepatīk samākslotas meitenes.»

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
samija 24.07.2009 18:00
jezinj, kpc vinjsh nesaprot ka PIETIKA ar pirmo reizi? kaapj uz viena un ta pasha graabeklja..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss