Latvijas talantīgās meitenes "žūrēs" Škutāns, Kivičs, Drāke

Šogad festivāls "Latvijas talantīgā meitene" svin 5 gadu jubileju. Bērnu festivāls "Latvijas talantīgā meitene" - tā ir talanta, atraktivitātes un personības prezentācijas kopīga izpausme, kurā mijiedarbojas gan jaunas personību attīstošās tendences, gan bērna mākslinieciskais potenciāls. Jubilejas festivāls notiks 13. jūnijā plkst. 13.00 viesnīcā "ELEFANTS".

Latvijas talantīgās meitenes "žūrēs" Škutāns, Kivičs, Drāke
Komentāri[6] 10.06.2009 07:49

Festivāla "Latvijas talantīgā meitene 2009" mērķis ir attīstīt bērnu talantus, dot iespēju izpaust savu personību kreatīvā veidā, tālāk prezentējot Latvijas tēlu pasaulē.

Ar žurnāla "AVENE" starpniecību meitenēm vecumā no 7 līdz 13 gadiem savu pieteikuma anketu festivālam bija jānosūta līdz 31. martam. "Latvijas talantīgā meitene 2009" finālam ir izvirzītas 25 dalībnieces no dažādiem Latvijas rajoniem un pilsētām. Meitenes vērtēs kompetenta žūrija un 9 no festivāla dalībniecēm tiks apbalvotas ar "Princešu" kroņiem un titullentēm. Pēc festivāla laureātēm tiks piedāvāta iespēja pārstāvēt Latviju starptautiskos festivālos, piemēram, Turcijā, Bulgārijā, kā arī Ēģiptē.

Festivāla žūrija: Raimonds Ozols, Aleksandrs Pavlovs, Ruslans Jamčinskis, Valdis Škutāns, Candy, Elīna Fūrmane, Andris Kivičs, Ivars Pētersons, Aina Poiša, Aigars Jansons, Elita Drāke, Santa Sergejeva, Mainots Vecvagars, Eduarda Žeidure, Jolanta Reihmane, Kristīne Kalnāja, Rudīte Ķīse, Jānis Lācis, Rolands Jaunbrālis.

Festivāla atbalstītāji: viesnīca "ELEFANTS", mūzikas un skaņas kompānija "A-Sound", žurnāls "AVENE", ziedu salons "Ziedu balss", "Evita Peroni"(rotas un aksesuāri), modes nams FRAZZO-Aleksandrs Pavlovs.

Festivāla organizētājs ir biedrība "Emergo".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
odzinja:) 11.06.2009 16:34
Neuzskatu par pareizu tik mazaa vecumaa saakt smadzenju masturbaaciju un veertiibu shkjidrizaaciju ar shaada veida pasaakumiem. Bet ja savaadaak nevar likt par sevi runaat, kad jaaizmanto arii beerni, tad....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss