Armand, vai liekot roku uz sirds vari teikt, ka neesi lietojis narkotikas?

"Kur ir tagad visi lielie runātāji, kas teica, ka mani pieķers, ka es kaut ko lietojot… Cilvēkiem patīk runāt, bet lielākoties tās ir muļķības," intervijā portālam eSports.lv saka Latvijas vīriešu basketbola izlases spēlētājs Armands Šķēle.

Armand, vai liekot roku uz sirds vari teikt, ka neesi lietojis narkotikas?
Komentāri[104] 19.06.2009 13:02

Nevaram nepieskarties Tavai izklaides dzīvei. Kurš, tavuprāt, ir ieinteresēts izplatīt baumas par basketbolistu un narkotiku saistību, minot Tevi?
Man īstenībā ir pilnīgi vienalga, ko par mani runā un raksta esporta komentāros. Lai kāds pienāk man klāt un pasaka, ka es esmu dzērājs. Visi visu laiku tikai raksta un runā kaut ko par "Essential”, bet reāli uz ielas baidās pienākt klāt. Nezinu, kādam varbūt skauž, ka es tik daudz atpūšos. Es tos visus rakstus vairs neņemu vērā. Par kaut ko taču jāraksta ir. Domāju, ka liela daļa no baumotājiem ir tie mani "draugi”, kuri beigās nemaz nekādi draugi nav.

Vai arī Tev sezonas laikā tika veikta kāda dopinga pārbaude?
Jā, vienu reizi tika veikta dopinga analīze, otru – narkotiku pārbaude. Vienu veica pēc spēles ar ASK, ja nemaldos, otra bija narkotiku pārbaude kaut kad vēlāk. Kur ir tagad visi lielie runātāji, kas teica, ka mani pieķers, ka es kaut ko lietojot… Cilvēkiem patīk runāt, bet lielākoties tās ir muļķības.

Tātad sezonas laikā esi pārbaudīts divas reizes…
Jā.

Pats, liekot roku uz sirds, vari teikt, ka neko aizliegtu neesi lietojis?
Pilnīgi droši. Ja būtu lietojis, būtu pieķerts.

Visbeidzot, vai ir nopietni piedāvājumi no ārzemju klubiem?
Šobrīd ir piedāvājumi no Spānijas un Itālijas. Baumas ir visdažādākās, taču reāli skatos uz Spānijas pusi. Baumas par spēlēšanu "Lietuvos Rytas” ir pilnīgas muļķības. Nezinu, kur viņi (žurnālisti) tās "rauj” – pats par to izlasīju eSportā. Konkrētus klubus es nevaru saukt, kad būs līgums, tad visi uzzinās. Ir piedāvājumi, taču uzreiz negribu steigties. Līdz izlases spēlēm ir jānoslēdz līgums, bet pagaidām nesteidzos.

Polijas medijos bija aktīvas runas, ka tu varētu atgriezties "Anwil"…
Tas ir aptuveni tas pats, kas Lietuvas medijos bija rakstīts par "Rytas”. Man zvanīja viens žurnālists no Lietuvas un apjautājās – vai "Lietuvos Rytas” ir par mani izrādījuši interesi. Atbildēju, ka tā ir augsta līmeņa komanda un, ja būtu piedāvājums, noteikti to izskatītu, taču neko vairāk. Visas tās ir tikai baumas.

Nedaudz arī par izlasi. Vari apstiprināt, ka spēlēsi izlasē?
Jā, spēlēšu. Es vienmēr esmu bijis gatavs spēlēt izlasē. Pagājušajā gadā mani uztaisīja par vainīgu, kaut gan īstenībā tā nemaz nebija.

Ar Kemzūru esi jau runājis? Kāds iespaids?
Jā, kādas divas nedēļas atpakaļ kopā ar Edgaru Šnepu un treneri pasēdējām, paēdām vakariņas un izrunājām visu. Viņš pastāstīja kā viņš mani redz komandā un visu kas un kā varētu būt. Ja viņš ir strādājis tādās komandās kā "Benetton” un "Himki”, tad jau noteikti, ka ir labs speciālists. Jāskatās, kā treneris visus saliks kopā uz laukuma, pagaidām izskatās, ka varētu sanākt laba komanda.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [104] ››
sisii 26.06.2009 11:09
To tik vien zināt, kā Armandu nomelnot! Un ieteikums Vipi rakstu autoriem: iemācieties, lūdzu, pareizi savos tekstos salikt komatus! Jau izlasot virsrakstu, paliek skaidrs, ka te nestrādā īpaši gudri cilvēki!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss