Maestro intervijā Vipi.lv: "Nekādu paniku! Ne to vien esam pārdzīvojuši!"

Maestro Pauls uzrunā latviešu tautu: Paniku valstī nevajag celt. Nekas traks nav noticis. Būs vienkārši vairāk jāstrādā, nevis jāčīkst!

Maestro intervijā Vipi.lv: "Nekādu paniku! Ne to vien esam pārdzīvojuši!"
Komentāri[43] 14.06.2009 11:30

Intervijā portālam Vipi.lv Maestro Raimonds Pauls šorīt saka:

"Es neesmu no tiem, kuri krīt panikā. Tas, kas valstī notiek, protams, rada lielas problēmas - taču visi savilksim jostas un strādāsim! Nevis činkstēsim! Es pēcpadomju un padomju laikā esmu pārdzīvojis vēl trakākas lietas".

Maestro balss ir mierīga un savu 73 gadu vecumā viņš ir itin spirgts un možs. Viņš uzmundrina latviešu tautu un iesaka nečīkstēt, bet strādāt.

Neskatoties uz nejauko laiku Raimonds Pauls aicina Vipi.lv lasītājus šovakar uz savu koncertu Dzintaru koncertzālē. „Vasaras elēģija” šodien ieskandēsies Jūrmalas priežu šalkās - kopā ar Maestro uzstāsies Rīgas Doma zēnu koris un  Sinfonietta Rīga.

Grupas Framest izpildījumā skanēs Paula septiņdesmito gadu hīti džeza aranžējumā. Koncertā pie klavierēm klausītājus priecēs pats Maestro.  Uz skatuves uzstāsies arī izcilās un samtainās balss īpašnieks Ingus Pētersons, kurš nupat nosvinējis 50 gadu jubileju.

"Ingum bija tik patīkams tembrs un viņš ļoti labi izskatījās uz skatuves. Mēs ar šo jaunekli ierakstījām pirmo kompozīciju "Tālā" un es sapratu, ka ar šo zēnu var strādāt," - atceras Pauls.

Ar nelielu aizvainojumu Pauls piemin to, ka Ingus savā laikā aizgāja no estrādes mūzikas un pievērsās nopietnajiem žanriem...

Šodien plkst. 18.00 Dzintaru koncertzālē kopā ar Maestro Paulu. Sīkāka informācija  rīkotāju mājaslapā www.latvijaskoncerti.lv.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [43] ››
alisa 15.06.2009 21:23
Oi, nje tuda papala :))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss