KOMBUĻIEM plāni uz nākošā gada Eirovīziju un Dziesmu svētkiem

Kaut arī laukos pilnā sparā rit dārza darbi, jestrā trijotne no ansambļa "Kombuļi" uz brīdi ir gatava nolikt malā lāpstu, lai uzdziedātu pilsētniekiem Rīgā un citviet Latvijā. Vienkāršās dziesmiņas ar lipīgajiem piedziedājumiem un pašu mūziķu nesamākslotais azarts klausītājos rada pozitīvu smaidu.

KOMBUĻIEM plāni uz nākošā gada Eirovīziju un Dziesmu svētkiem
Komentāri[63] 21.05.2009 08:47

Grupa "Kombuļi" ir no nelielā Krāslavas rajona Kombuļu pagasta. Ansambļa sastāvā ir 29 gadus vecā Inese Cibuļska ar savu vīru, 54 gadus veco Ēriku, apdrošināšanas speciālistu. Trešā ansambļa dalībniece ir 54 gadus vecā "Oriflame" kosmētikas izplatītāja Ilona. Gan dziesmu tekstus, gan mūziku raksta Inese, viņa iedvesmu smeļ ikdienas priekos un emocionālajos brīžos, ko sniedz viņas četri bērni. "Nē, nav jau tā, ka mēs visu laiku tikai braukātu apkārt un dziedātu, arī mājās un saimniecībā ir daudz darbu, kas pavasarī jādara. Taču, noliekot dārza lāpstu malā, mēs labprāt uzdziedam, jo dziedāšana ir brīnišķīga atpūta no ikdienas darbiem,"stāsta Inese.

Pēc šova "Latvijas Zelta talanti" ir pabūts daudzās Latvijas pilsētās, un uzaicinājumu dziedāt ansamblim netrūkst. "Cilvēki ir dažādi: vieniem mēs patīkam, citi savukārt pret mums ir noskaņoti ļoti skeptiski. Arī Kombuļos pēc piedalīšanās šovā ne visi vietējie mūs atbalstīja," "VZ" atklāj Ēriks. Viņa šī brīža mūzikas lauciņā lielākais sapnis ir ansambļa piedalīšanās Dziesmu svētkos, lai koris izpildītu viņu dziesmu. Savukārt Inese ir gatava nākt klajā ar dziesmu nedaudz kantri stilā, lai pakonkurētu ar profesionāļiem no šlāgeraptaujas. "Man jau lielākais sapnis mūzikā ir aizbraukt uz Eirovīziju. Eiropai ir vajadzīga viegla, lipīga dziesmiņa. Domāju, ka man uznāks iedvesma un es nākošgad kaut ko sarakstīšu tieši Eirovīzijai. Mums ir pietiekami neparasts izskats, es domāju, Eiropai tas varētu patikt," nākotnes plānus atklāj soliste.

Jāatgādina, ka dziedošā trijotne dzeltenajos kreklos ar Kombuļu ciema nosaukumu izraisīja tik lielu cilvēku interesi kā neviens cits šova "Latvijas Zelta talanti" dalībnieks: vieni sajūsminājās par lielo uzdrīkstēšanos, citi vienkārši gribēja redzēt "dīvainīšus no pāķiem". Abi varianti bija gana labs iemesls, lai ansambļa uzstāšanos atkal un atkal lejupielādētu internetā. Tieši tas ļāva trijotnei vēlreiz atgriezties uz "Zelta talantu" skatuves, iegūt balvu par visvairāk skatītāko video un vēlreiz nodziedāt savu "Dzīvo tā, lai nav žēl!".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [63] ››
neaizmirstule 01.06.2009 23:54
Pietiek jau, ka par viņiem Latvija smejas, bet nevajag jau visai pasaulei par apsmieklu laist! Jau tā ārzemēs smejas par pašu Latviju. Bet ja nopietni, neizies jau viņi konkursa atlases kārtai cauri tik un tā...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss