Žurnālisti ieņirdz par Kombuļiem; Vai šovbiznesā turpmāk bez zobiem?

Mūsu lasītāji vaicā: Kādēļ tieši Kombuļi tika aicināti kā viesi Latvijas Zelta talantu finālā? Lai pasmietos? Skaidro LNT radošais direktors Niks Volmārs. Kombuļu fotogalerija.

Žurnālisti ieņirdz par Kombuļiem; Vai šovbiznesā turpmāk bez zobiem?
Komentāri[252] Bilžu galerija[18] 15.12.2008 14:44

"Ir apsveicami, ka cilvēki dzied un dara to, kas viņiem patīk! Nevis tecina kandžu vai aiziet neceļos," - intervijā portālam Vipi.lv saka LNT radošais direktors Niks Volmārs.

Niks absolūti noliedz, ka Kombuļi būtu uzaicināti uz finālu, lai par viņiem pasmietos. "Kombuļi" bija Zelta zivtiņas absolūta simpātija, viņu video bija visskatītākais Zelta talantu mājas lapā - tātad arī skatītāju simpātija. Kombuļiem arī pēc punktu skaita bija augsts novērtējums un pavisam nedaudz pietrūka līdz finālam.

Vipi.lv pilnīgi piekrīt Nikam Volmāram, taču uzskatām, ka varbūt māksliniekiem no dziļajiem laukiem derētu padomāt par savu skatuvisko tēlu un vizuālā baudījuma estētiku. Klātienē LNT studijā ļaudis dalījās divās daļās Kombuļu priekšnesuma laikā - vieni uztvēra ar sapratni un sirsnīgi applaudēja, citi smējās kutināti un aprunāja. Arī ētera laikā klāt esošie žurnālisti ierēca par solistes iztrūkstošo zobu, apģērbu un  puķītēm pie tā...

Niks Volmārs norāda: "Šis bija vienīgais šovs pēdējo gadu laikā Latvijā, kur nenorādījām kā jāģērbjas, kādu grimu lietot, ko spēlēt un kā kustēties. Patiesībā Kombuļi ir spilgts atradums, kas arī bija Zelta talantu uzdevums- atrast vienkāršus, bet talantīgus cilvēkus no mūsu tautas vidus! Domāju, ka Kombuļi vēl daudz sasniegs šajā šļāgermūzikas jomā un viņiem vajadzētu skatīties Latvijas Radio 2 virzienā."

"Ne visi var atļauties Dolce Gabbana uzvalku kā to var Jānis Stībelis!"- papildina Niks.

Kombuļi nāk no neliela pagasta Krāslavas rajonā ar tādu pašu nosaukumu.

Vipi.lv novēl veiksmi Kombuļiem, bet arī izaugsmi un labās gaumes toni nākotnē!

Aicinām lasītājus izteikt savu viedokli. Atgādinām, ka aizskaroši, naidīgi un cilvēka cieņu aizvainojoši komentāri, protams, tiks dzēsti vai pat bloķētas to IP adreses.

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [252] ››
LIEPĀJNIECE 15.01.2009 15:40
pa pa pamazītēm būs tagad visiem jādzīvo mums.:)
KOMBUĻI- vienārši un sirsnīgi cilvēki,jā mēs pasmaidam, bet ne ļauni - turaties!!!Elitai Drākei bija dārgas drēbes un visi zobi, bet balss vienkārši nebija:)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss