Feldmanes dēlam patīk mīlēties vecāku gultā

Pretendentiem cenšoties izzināt savus konkurentus un apspriežot arī visai intīmus jautājumus, atklājās vairākas pikantas detaļas.

Feldmanes dēlam patīk mīlēties vecāku gultā
Komentāri[149] Bilžu galerija[4] 22.03.2009 09:12

Piemēram, TV dīva un šovu vadītāja, bijusī tirdzniecības centra "Alfa" direktore Iveta Feldmane diez vai zina, par ko sapņo un priecājas viņas knapi pilngadību sasniegušais dēla kungs..

Plastikas ķirurga un ortopēda Kaspara Feldmaņa un viņa 38 gadus vecās sievas Ivetas ģimenē ir divi bērni — meitai Danielai ir četri gadiņi, savukārt Rihards pērn sasniedza pilngadību. Par spīti relatīvi niecīgajam gadu skaitam, Feldmanis juniors ir biežs viesis dažādos burziņos (laikam tas pārmantots gēnos no mātes) un jau sapazinies ar daudzām latvju zemes lokālajām zvaigznēm. Pērn Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā atlasē Ventspilī viņu varēja manīt atbalstām "pirātus", bet šogad ieradās, lai fanotu par "policistēm". Kā novēroja "VZ", Rihards ir labos draugos gan ar Lauri Reiniku, gan Mārtiņu Freimani, gan citiem abu pavadošās brigādes cilvēkiem.

Savukārt šova "Sapņu līgava" aizkulišu sarunās Ivetas Feldmanes dēls izcēlās ar visai vaļsirdīgiem stāstiem. Tā, piemēram, jaunais Rihards atklāja, ka seksā visspilgtākais piedzīvojums esot mīlēšanās vecāku gultā. Jādomā, ka brīžos, kad vecāku nav klāt.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [149] ››
sin 21.04.2009 00:47
oink!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss