ELLA neslēpj savu vilšanos par neiekļūšanu finālā (FOTOREPORTĀŽA)

Lielākais pārsteigums Eirodziesmas pusfinālā laikam ir meiteņu „supergrupas” Policistas neiekļūšana finālā. Jāteic, ka arī pašas meitenes bija manāmi pārsteigtas un pirms uzstāšanās pašpārliecinātība pārauga vilšanās un neapmierinātībā.

ELLA neslēpj savu vilšanos par neiekļūšanu finālā (FOTOREPORTĀŽA)
Komentāri[218] Bilžu galerija[19] 28.02.2009 09:31

Ellas pārdzīvojumi Eirodziesmā 2009 bija acīmredzami un neviltoti, un  dziedātāja pat necentās tos slēpt. Candy centieni "savākt" Ellu  izrādījās neveiksmīgi.

It kā policistes skarbajam tēlam piemērotais skarbums un augstprātība ir pārmeties arī pašas Ellas uzvedības stilā. Vienmēr smaidīga un fotogrāfiem pozējošā „zvaigzne” pēc izgāšanās pusfinālā steidzīgi centās pamest pasākuma norises vietu, aizsedzot ar rokām seju fotokameru priekšā.

Pati Ella noliedz, ka būtu saslimusi ar "zvaigžņu slimību" un savu uzvedību skaidro ar lielo nogurumu, pēc garās darba nedēļas un saspringto mēģinājumu grafiku.


Fotogalerijā "Policistas" pirms un pēc uzstāšanās.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [218] ››
FoxyLady 20.03.2009 04:01
nav ko žēloties, priekšensums bija galīgi nejēdzīgs. visām trīs mūziķēm ir iekšā, bet uz šo konkursu bija sagatavojušas garlaicīgu un paviršu dziesmu. nekādi brīnumi..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss