Škutāna jaunā mīlestība, pēc publikācijas presē, steigā izņem bildes (FOTO)

Skandalozā TV šova "Latvijas princese" vadītājs, dejotājs Valdis Škutāns jau labu laiku manāms kādas jaunas blondīnes skavās. Kas ir šī meitene — Zane Bogdanova, kas jau pamanījusies Valdi publiski nokrustīt par "savu jauno mīlestību"?

Škutāna jaunā mīlestība, pēc publikācijas presē, steigā izņem bildes (FOTO)
Komentāri[70] 03.02.2009 14:07

Kā vēsta meitenei tuvu stāvoši cilvēki — divdesmit astoņus gadus vecā Zane ir divreiz precējusies un ir divu bērnu — deviņus gadus vecā Henrija un četrgadīgā Patrika — māte, kas šobrīd strādā tirdzniecības centrā "Spice" par pārdevēju. Ar jauniegūto draugu Valda Škutāna izskatā jaunā meitene nenoliedzami lepojas — vienā no centrālajiem Latvijas komunikācijas līdzekļiem, portālā "draugiem.lv" viņa publiskai apskatei ir izlikusi gan vairākas bildes, kurās abi ir redzami mīlīgi apskāvušies, gan arī pašas tekstus par "viņas jauno mīlestību" un to, cik "mēs abi kopā esam mīļi".

Šī informācija parādījās pirmdienas žurnālā " Saldā dzīve" jau ap pusdienas laiku Zane Bogdanova draugos bija nomainījusi uzvārdu un arī pieminētās bildes vairs nebija atrodamas. Laikam tomēr jaunais pārītis nav gatavs publiskot savas attiecības plašāk.

"Zinu, ka Valdim daudz labāk patīk gaišmates, nevis tumšmates," savulaik stāstīja Valda bijusī draudzene, dejotāja Laura Kosīte, taujāta, kādu princesi viņš izvēlēsies par savējo. "Valdim pašam ļoti patīk par sevi rūpēties, tādēļ viņam noteikti simpatizēs meitenes, kuras labprāt mīl pucēties," vēstīja Laura. "Tā kā Valdis nāk no deju pasaules, kur ļoti bieži vērtējumu nosaka tas, kā tu iepatīcies žūrijai — jā, viņam nenoliedzami patīk patikt," tajā pašā laikā uzsvēra Valda uzticības persona, restorāna "Fīlings" direktore Elita Drāke. "Patiesībā tas varētu būt vienīgais viņa vājais punkts — tas, ka viņš varētu izvēlēties nevis to meiteni, kas viņam vislabāk atbilst, bet gan to, kas vispārliecinošāk nodemonstrēs to, ka viņš viņai patīk," atzīmēja Elita. To, kurai no abām sievietēm izrādīsies taisnība šoreiz, lai rāda laiks

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [70] ››
GAtis 17.01.2015 01:15
Totaala narkomane,ripu rijeeja draazAs par naudu,nekzglitota mauka... Ar silikona pupiem un celuliitu

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss