Škutāns ar jauno deju partneri iegūst trešo vietu pasaules čempionātā šova dejās

Aizvadītajā nedēļas nogalē pasaules čempionātā šova dejās, pārstāvot Krieviju, dejotājs Valdis Škutāns ar savu deju partneri Olgu Bļinovu izcīnīja vietu uz pjedestāla, iegūstot trešo vietu.

Škutāns ar jauno deju partneri iegūst trešo vietu pasaules čempionātā šova dejās
Komentāri[14] 25.11.2008 13:12

Kā pastāstīja  Škutāns, čempionātā uzvarēja deju pāris no Krievijas, bet otro vietu ieguva dejotāji no Itālijas.

Šo pasaules čempionātu rīkoja "The International Professional DanceSport Council" (IPDSC) federācija, un tajā pāri piedalījās ar vienu šova deju, kuras garums ir aptuveni no divām līdz trīs minūtēm. Līdzīgi kā daiļslidošanā, šeit ir jāietver obligātie elementi un arī stingri jāturas pie noteikumiem.

"Mūsu numura nosaukums bija "Pulp Fiction", kur mūzika un stils tika aizgūti no populārās Kventina Tarantino filmas "Lubene". Horeogrāfiju mēs devāmies iestudēt uz Holandi pie viena no labākajiem speciālistiem šajā jomā, Tona Gretena," sacīja Škutāns.

Pasaules čempionātā šova dejās kopumā piedalījās astoņi pāri, kuru sniegumu vērtēja 13 tiesneši, vērtējot gan tehnisko, gan artistisko sniegumu.

"Šova dejas parasti nepulcē kuplu dalībnieku pulku, varētu teikt, ka piedalās spēcīgākie pāri, kur mērķis ir viens - iegūt čempiona kausu. Arī mūsu mērķis bija uzvara, taču iegūtā vieta ir labs panākums. Pjedestāls tomēr paliek pjedestāls," atzina dejotājs.

Pēc šī čempionāta pāris, kurš ieguva pirmo vietu, atvadījās no sporta dejām.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
Paula 27.11.2008 19:36
Labs karjeras nobeigums uzvarētāju pārim!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss