Pārstāvot Krieviju, Škutāns ar partneri ieguvuši piekto vietu Eiropas kausā

Dejotājs Valdis Škutāns ar savu jauno deju partneri Olgu Bļinovu, piedaloties Eiropas kausā profesionāļiem standartdejās, izcīnījuši piekto vietu.

Pārstāvot Krieviju, Škutāns ar partneri ieguvuši piekto vietu Eiropas kausā
Komentāri[19] 28.10.2008 10:00

Kā informēja Škutāns, šīs bija pirmās sacensības, kurās ar Bļinovu startēts vienā pārī.

Sacensībās Škutāns ar savu deju partneri pārstāvēja Krieviju. Sacensības rīkoja "The International Professional DanceSport Council" (IPDSC), kurā ietilpst arī Škutāns ar savu jauno partneri.

"Pats svarīgākais ir tas, ka šīs sacensības var uzskatīt par Krievijas atklāto čempionātu profesionāļiem. Man bija svarīgi noskaidrot, kurā pozīcijā mēs ar partneri varētu būt Krievijā. Tā kā sacensībās triumfēja itāļu pāris un pārējās vietas finālā aizņēma krievu pāri, tostarp mēs, tad šobrīd starp krievu pāriem mēs ierindojamies ceturtajā vietā. Teorētiski uzstādītais mērķis - iekļūt Krievijas spēcīgāko trijniekā jeb nokļūt uz pjedestāla, ir visai reāls, un pie tā vajag tikai strādāt," uzsvēra Škutāns.

Dejotājs pastāstīja, ka jau novembrī notiks sacensības Monako, tad sekos piedalīšanās Pasaules čempionātā šovdejās un piedalīšanās Pasaules kausā standartdejās.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
es 29.10.2008 08:28
Man viņš nepatīk, kurš viņu izvilka,atkal TV,nu lai taču cilvēks dejo, bet nelien ekrānā, nu cik reizes var teikt!!!!Besī!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss