Vai Sončikas jaunajam draugam pietiks naudas ballīšu karalienes uzturēšanai

Pēc Oskara Barševska juniora bankrota pajuka arī viņa un ballīšu naskākās apmeklētājas Anetes Sončikas attiecības. Uzlaboto krūšu īpašniece gan ilgi vienatnē nesēroja un atrada sev aizvietotāju fitnesa trenera Andžeja Reitera personā. Šis puisis blakus Anetes sāniem varētu noturēties ilgāk, jo izskatās, ka viņam ir krietni lielāks ķēriens biznesā nekā "liderīgajai" Barševska atvasei.

Vai Sončikas jaunajam draugam pietiks naudas ballīšu karalienes uzturēšanai
Komentāri[56] 31.01.2009 14:36

Uz vienu no pēdējiem burziņiem Anete Sončika ieradās kopā ar savu uzticības personu Elizabeti Vanagu un smaidošu kavalieri pie sāniem. Arhibīskapa meita visai drīz norobežojās no pārīša, bet abi mīlnieki iemalkoja baltvīnu un pozēja fotogrāfiem. Sončikas jaunais favorīts Andžejs Reiters strādā par fitnesa treneri sporta klubā "Centrs", kuru aktīvi apmeklē arī Anete. Paralēli sporta kluba vadošā fitnesa speciālista pienākumiem puisis vada seminārus kompānijā "Global Access.lv", kas sniedz konsultācijas naudas plūsmas likumos.

Kā liecina "Lursoft" dati, puisis nebūt nav vienkāršs treneris, bet miljonāres Ievas Lasmanes-Plaudes bijušais darījumu partneris — viņa savulaik bijusi SIA "Reiter Sports" valdē. Kā izpētīja "VZ", SIA "Reiter Sports" izveidota 2001. gadā, atdalot to no SIA "Kolonna Serviss" un izveidojot "Kolonna Limited". Ar "Kolonnas" zīmolu, kā zināms, saistāms miljonāres Ievas Lasmanes-Plaudes vārds, un līdz 2006. gadam viņa bija arī jaundibinātā uzņēmuma īpašniece un valdes pārstāve. Savukārt 2006. gada sākumā uzņēmums nonāca Andžeja Reitera rokās, taču — tikai līdz 2007. gada novembrim. Par uzņēmuma pēdējo īpašnieku kļuva vēl viena pazīstama persona — savulaik "Lata International" skandālā iesaistītais uzņēmējs Artis Kristalts.

Tas viss liecina tikai vienu — acīmredzot Anetes jaunais kavalieris varēs atļauties uzturēt izslavēto ballīšu meiču.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [56] ››
hm... 05.03.2009 20:03
Nedabiska sieviete, man galīgi nesipatizē, bet atbaida.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss