Sončikas ex-boyfrenda dzīvokli ar tiesas sankciju šodien pārdod izsolē

Pēdējā laika skandalozākais pāris Sončika un Barševskis izšķīrās naudas dēļ. Anete sakravāja somas un aizgāja pie vecākiem, jo Barševskim vairs nebija naudas.

Sončikas ex-boyfrenda dzīvokli ar tiesas sankciju šodien pārdod izsolē
Komentāri[36] 16.12.2008 09:37
Šodien pirmajā labprātīgajā izsolē tiesas ceļā tiks pārdots miljonāra Oskara Barševska dēla Oskara Barševska dzīvoklis Mežaparkā, Ezermalas ielā 19-52.

Kā liecina publikācija oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", izsole notika plkst.11 Rīgā, Ģertrūdes ielā 32-3.

Kā šovasar rakstīja žurnāls "Kas Jauns", Barševskis juniors palicis bez iztikas līdzekļiem, jo tēvs vairs nevēlas uzturēt finanšu lietās izšķērdīgo dēlu. Toreiz žurnāls rakstīja, ka miljonāra Oskara Barševska dēls Oskars Barševskis ar draudiem mēģinājis piespiest tēvu atmaksāt paša izveidotos parādus. Pēc šī incidenta miljonārs pametis Latviju un izslēdzis dēlu no mantojuma.

Barševskis dēlam esot finansiāli palīdzējis ekskluzīvu modes veikala atvēršanā Kazahstānā, kā arī ieguldījis naudu SIA "Konteineri". Tāpat miljonārs dēlam esot uzdāvinājis autoservisu un vairākus dzīvokļus Rīgā.

Žurnāls iepriekš informēja, ka vienu no dzīvokļiem Barševska dēls ieķīlājis bankā. Bankā divas reizes jau ieķīlāts SIA "Konteineri", un, tā kā parādus neviens negrasās atdot, firma tiekot gatavota bankrotam. Veikals Kazahstānā arī esot bankrotējis, un uzņēmēja tēvs šobrīd atmaksā dēla parādus biznesa partnerim.

Par iegūtajiem līdzekļiem Barševskis jaunākais ar savu draudzeni Aneti Sončiku bija devies atpūsties uz ārzemēm.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [36] ››
Mela 07.01.2009 03:50
idiots un izmantotaja

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss