Busulis - viens no Eirovīzijas favorītiem

Intars Busulis, pusfinālists: «Eirovīzija ir dziesmu, nevis personu konkurss» Šim māksliniekam neapšaubāmi ir iestājusies gaišā dzīves strīpa — nupat apsteidzis «Prāta vētru» «Muzikālās bankas» finālā.

Busulis - viens no Eirovīzijas favorītiem
Komentāri[55] 27.01.2009 13:55

Un tagad Intara Busuļa laime turpinās, uzzinot, ka Eirovīzija tomēr notiks: «Ļoti laba sajūta! Cerība jau nekur nebija zudusi, tā īpaši satraucies arī nebiju, jo esmu optimists un domāju, ka viss notiekošais ir uz labu. Mēģinājumus gan neesam atsākuši, un vēl arī nezinām paši, kādā valodā dziesma skanēs — latviešu vai krievu.»

Nenoliedzami, viņu uzskata par vienu no galvenajiem pretendentiem uz uzvaru Latvijas Eirodziesmas finālā. Pats Intars par to gan nav tik drošs: «Tas tomēr ir dziesmu konkurss, jācer, ka klausītājs to ir licis aiz auss, ceru, ka pašu uzvarētāju personības netiek dikti ņemtas vērā! Bet mēs esam gatavi — protams, gribas, cerība joprojām paliek, un bez tās nemaz nav jēgas darboties.» Iespējamai uzvarētājdziesmai gan nevarot tikt piemēroti nekādi standarti, un I. Busulis uzskata, ka «galvenais, lai klausītājs uzķer to īsto noti»!

Viens no Eirovīzijas faniem un atbalstītājiem — Aivars Lembergs — mums atzinās, ka Intars Busulis esot viņa favorīts, un, ja tā labi ieskatās, abiem slavenajiem vīriešiem var saskatīt arī zināmu ārēju līdzību. Intars par šādu apgalvojumu iesmejas: «Ārēja līdzība? Varbūt augums tāds pats, bet ceru, ka man nav tādu apaļu vaidziņu! Bet labākajos gados izskatīties tā, kā izskatās viņš — jā, kāpēc ne, tik stabils, veselīgs!» Vaicāts par mūziku, kas varētu piestāvēt un patikt Ventspils mēram, I. Busulis domā, ka «viņam noteikti varētu patikt kaut kas no roka leģendām — «Deep Purple» vai kaut kas no saknēm, no Ivara Godmaņa repertuāra.»

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [55] ››
anc 01.02.2009 16:57
Man ļoti patīk Busulis un viņa dziesmas. Bet šaubos, vai viņš nestāv kādu pakāpienu jau par augstu eurovīzijas publikai. Un džezs eirovīzijā tā kā nekotējas... Krieviski gan nevajadzētu dziedāt, viņš nebrauc uzstāties tikai krieviem.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss