Kluba "Fīlings" gada jubilejā jautrība sita augstu vilni (FOTO)

Tikai Vipi.lv ir ekskluzīva iespēja pilnībā atspoguļot notikošo restorāna-kluba "Fīlings" gada jubilejas pasākumā. Jāatzīst, ka ballīte izdevās godam...

Kluba "Fīlings" gada jubilejā jautrība sita augstu vilni (FOTO)
Komentāri[459] Bilžu galerija[20] 16.12.2008 08:01

Restorāna-kluba "Fīlings" īpašnieki Ēriks Strods un Raimonds Ungurs sanākušajiem viesiem bija sagādājuši neskaitāmus pārsteigumus, bet par īpašo fīlingu rūpējās Elita Drāke.

Viena no Rīgas muzikālākajām vietām "Fīlings" tikai aizvadītajā nedēļas nogalē atzīmēja savu pirmo pastāvēšanas dzimšanas dienu, tomēr neviļus sevi pieķēru pie domas, ka minētais restorāns-klubs taču pastāv jau vairākus desmitu gadus!

Raimonds Ungurs ar sievu Ivetu

Gada laikā "Fīlingā" būts gana bieži... Tur notiek Latvijā populāru televīzijas projektu afterpārtiji un preses konferences, sabiedrībā zināmu cilvēku dzimšanas un vārda dienu tusiņi, tematiskās ballītes nu un, protams, koncerti dzīvās mūzikas pavadībā.

Krāšņās dzimšanas dienas ballītes viesus izklaidēja Ivars Pētersons, Pits Andersons, Gints Žilinskis, Laimis Rācenājs, Vladimirs Zinčenko, Zigurds Rezevskis, Ansis Pavasaris, „Keksi”, „Mitrohins Masters Band” arī duets "The Bricks", Agnese Rakovska un grupa "Triānas parks".

Ēriks Strods ar sievu Ievu

Savukārt dziedātāja Roberto Meloni uzstāšanās bija restorāna-kluba "Fīlings" direktores Elitas Drākes dāvana abiem īpašniekiem - Raimondam un Ērikam.

Īpaši pozitīvu noskaņu radīja arī "Fīlinga" dziedošās un čaklās viesmīles, atraktīvie un vienmēr smaidošie bārmeņi, kā arī kluba šveicari.

Bagātīgi klāto galdu pārsteigumus un svinīgo atmosfēru bija ieradušies novērtēt daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Grandiozā ballīte turpinājās līdz pat rīta gaismai un jautrība sita augstu vilni.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [459] ››
caca 22.01.2009 13:34
ak mī un žē :0 kas tik te nav sarakstīts- sviesc

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss