Elita DRĀKE direktore jaunajam muzikālajam restorānam "Feelings"

Sieviešu kluba "Emergo" prezidente un dažādu VIP tusiņu patstāvīgā viešņa Elita Drāke nupat kļuvusi par muzikālā restorāna "Feelings" direktori.

Elita DRĀKE direktore jaunajam muzikālajam restorānam "Feelings"
Komentāri[8] 14.11.2007 18:24

Pāri Doma laukumam pūš Rīgā tik pierastais Rietumvējš, bet tu turpini savu ceļu, jau sen ilgodamies pēc kādas atpūtas oāzes.

Piepeši tev sejā uzvēdī silta tuksneša dvesma un starp Vecrīgas viduslaiku celtnēm iznirst noslēpumains uzraksts Casablanca.

Vai tā būtu mirāža? Tu atver durvis un nokļūsti vietā, kur ikviens ceļinieks jebkurā diennakts laikā tiek uzņemts kā gaidīts viesis. Mūzikas un kārdinošu smaržu vilnis aizskalo pēdējās šaubas un tu saproti – tas ir sākums lieliskai draudzībai.

Taču pavisam drīz Smilšu ielas un Doma laukuma stūrī durvis vērs jauns muzikāls restorāns Feelings. "Jā,  Casablanca tā jau ir pagātne, lai dzīvo skaista un skanīga nākotne ar nosaukumu Feelings," saka jaunā restorāna direktore Elita Drāke.

Zināms, ka muzikālais restorāns pagaidām tiek iekārtots. Tajā būšot vairākas deju zāles, piemēram, Rožu zāle. Tajā skanēs 80.un 90. gadu disko mūzika. 
 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
Jānis 13.12.2007 18:42
Tas ir apsveicami... un , urrrrrrrrrraaaa kluba ilgai pastāvēšanai!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss