T-krekli ar Slaktera odziņu "Nothing special" kļuvuši īpaši populāri

"Nothing special", "We will be taupīgi", "My answer will be, but I will not say" – šie un citi finanšu ministra Ata Slaktera izteicieni pēdējās nedēļas laikā kļuvuši teju par modes kliedzienu T-kreklu apdrukā, liecina šo pakalpojumu sniedzēja uzvelckreklu.lv sniegtā informācija. Populārs esot arī premjera tēls.

T-krekli ar Slaktera odziņu "Nothing special" kļuvuši īpaši populāri
Komentāri[27] 12.12.2008 18:50
Ideja par T-kreklu apdruku ar politisku ievirzi radusies pavisam nesen, un dažu dienu laikā guvusi necerētu atsaucību, skaidro uzvelckreklu.lv vadītāja Liene Lagzdiņa. Teju 80% no pasūtījumiem šobrīd esot tieši krekli ar politiskajiem personāžiem un politiķu izteicieniem. "Šodien vien esam saņēmuši ap 40 pasūtījumu ar politisko ievirzi," skaidro L.Lagzdiņa un norāda, ka darbā šobrīd ejot karsti.

Par top izvēli kļuvis A.Slaktera izteiciens "Nothing special", ko ministrs teicis intervijā finanšu telekanālam Bloomberg Television. Un tieši finanšu ministra tēls pēdējās nedēļas laikā visvairāk kariķēts. Populārs esot arī Ministru prezidents Ivara Godmaņa tēls.

L.Lagzdiņa prāto, ka šajos Ziemassvētkos noteikti daudzi dāvanā zem eglītes saņems dāvanu ar politisku ievirzi. Viņa arī pauda pārliecību pārliecināta, ka, pateicoties kreklu apdrukai, pircēji kļuvuši politiski aktīvāki.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [27] ››
DONORS 09.01.2009 08:30
Riktīgs vidusskolnieks :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss