Ernesta Gulbja fans centies ietekmēt Gada balvas rezultātus

Kāds nenoskaidrots hakeris jūtami uzlabojis viena no "Latvijas Gada balvas sportā" pretendentiem — tenisista Ernesta Gulbja — balsojuma rezultātus internetā. Aptaujas organizētāji uzsver, ka negodīgie balsojumi tiekot dzēsti un izšķirošais balsojums vienalga būšot tiešraidē televīzijā.

Ernesta Gulbja fans centies ietekmēt Gada balvas rezultātus
Komentāri[3] 06.12.2008 17:55

Kā noskaidroja "VZ", datorurķa uzbrukums Gada balvas balsojumam portālā "Delfi" sācies aizvadītajā nedēļā, un kādu laiku pirmajā vietā no līderu trijotnes, kurā ir Māris Štrombergs, Aleksandrs Samoilovs un Ernests Gulbis, pārliecinoši vadībā izvirzīja Gulbi. Saskaņā ar aptaujas noteikumiem no vienas IP adreses var nobalsot par vienu sportistu, bet hakeris ar speciālas programmas palīdzību izdarījis tā, ka, ieejot konkrētās mājaslapās, apmeklētāji automātiski nobalso par Gulbi.

"Delfi" oficiālajā viedoklī pauž: "Balsojuma laikā tika konstatēts, ka notiek negodīga rīcība. Izmantojot tehniskas viltības, kāds hakeris cenšas uzlabot balsojumu par vienu sportistu. Negodīgās balsis tika dzēstas, tāpat kā tas notiek citās līdzīgās aptaujās. "Delfi" ir ieinteresēti, lai uzvarētu sabiedrībā iemīļotākais sportists, nevis tas, kuram ir tehniski spējīgi draugi."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Paula 08.12.2008 17:56
Bet tomēr, tas ir pozitīvi, pārējiem sportistiem taču nav tik dedzīgu fanu!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss