Mārai Upmanei "nosper" dziesmu; Mārtiņš Brauns šokā par partijas merkantilumu

PAPILDINĀTS AR VIDEO (8:34). Astro’n’out dziesma "Tā daļa Rīgas" vienkārši tikusi "nosperta". Partija LSDSP - ar mērķi popularizēt partijas vārdu - to atskaņo savos politiskās reklāmas džinglos.

Mārai Upmanei "nosper" dziesmu; Mārtiņš Brauns šokā par partijas merkantilumu
Komentāri[35] 30.11.2008 22:25

Skanīgo un popularitāti iekarojušo Māras Upmanes dziesmu par Rīgu, nozadzis kreisi domājošais, LSDSP(sociāldemokrāti) - svētdienas vakarā ziņo raidījums Nekā personīga.

Astro’n’out menedžments ir aizliedzis šo dziesmu izmantot partijas politiskajā reklāmā. Māra Upmane ir šokā par notikušo.

Tikpat šokēts par šo faktu ir TV3 pieaicinātais eksperts, komponists Mārtiņš Brauns. Lai gan dziesma partijas reklāmas džinglā skan mazliet citādi, tomēr tur ir tās pašas harmonijas, tonalitāte un vārdi. Pārkāptas visas iespējamās autortiesības.

Mārtiņš Brauns atceras brīdi, kad kāda populāra partija gribējusi korektā formā nopirkt kādu viņa komponētu un jau populāru skaņdarbu. Pāris stundas padomājis, Mārtiņš atviegloti sapratis: ir lietas, kuras dzīvē nevar pārdot un nopirkt...

ILONA BIČEVSKA, grupas Astro`n`out producente: „Tiešām, tas ir jāizvērtē pēc tiesiskās būtības, mēs tikai paužam savu sašutumu, ka šāds projekts ,,Nākotnes Rīga,, tomēr pašā pamatā balstīts uz viltu un meliem. Tā kā jābūt ir ļoti uzmanīgiem no šādiem priekšlikumiem priekšvēlēšanu laikā.Dziesma ir veltīta Rīgai, pilsētai no tīras mīlestības un sirds un lai viņa paliek neatkarīga un mēs atteicām šim projektam izmantot šo dziesmu. Rezultātā mēs pēc nedēļas šokā ieraugām, ka ir pārveidota tā dziesma!”

 

MĀRA UPMANE, dziesmas ,,Daļa Rīgas,, autore un izpildītāja: „Draugi saka – nu tā! Visu laiku runājāt, ka nebūsiet politikā nevienam atbalstoši, bet naudiņu vajadzēja – tātad pārdevāties! Un es skatos ar lielām acīm – kādu dziesmu? Par ko ir runa?”

Žurnāliste: „Bet jūs arī par naudu nebūtu politiķiem to pārdevuši?

MĀRA UPMANE: „Par to jau bija runa. Atbilde bija – nē!”

 

Rīgas domē, kur saimnieko sociāldemokrātu partijas priekšniecība par notikušo neko daudz nezinot.

 

JĀNIS DINĒVIČS, LSDSP priekšsēdētājs: „Es pārbaudīšu, ka tie cilvēki, kas strādāja, kāpēc ir izveidojusies tāda neskaidra situācija. Es iepriekš atvainojos, ja tas ir tā, un šis pārpratums tiks novērsts.”

 

Astro’n’out dziesma :

 

LSDSP reklāmas rullītis:

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [35] ››
Paula 02.12.2008 23:57
Vai tad deputāti nedrīkst?!?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss