«Astronautu» Māra un Goran Gora dzīvo pēckāzu eiforijā

Par latvju supergrupas «Prāta vētra» tūres iesildītājiem izvēlēta grupa «Astro'n'out», taču, šķiet, šo faktu šīs komandas līdere Māra Upmane liktu tikai otrajā vietā savu svarīgāko pēdējā laika notikumu topā.

«Astronautu» Māra un Goran Gora dzīvo pēckāzu eiforijā
Komentāri[2] 25.07.2008 08:09

Nesen viņa apprecējās ar savu ilggadējo draugu — mūziķi Goran Gora, un tikai aklais varētu neredzēt, cik laimīgs ir jaunais pāris. «Notikumiem bagāts mēnesis!» smaidīja Māra.

Lidinās vai pa debesīm

Lai gan Māra ar Jāni (Goran Gora īstajā vārdā ir Jānis Holšteins, viņš ir bijušā LTV ģenerāldirektora Jāņa Holšteina dēls) draudzējās jau aptuveni septiņus gadus, ilgu laiku pārim izdevās paslēpt savas jūtas no plašākas sabiedrības acīm. Pēdējos pāris gadus abi aizvien biežāk bija manāmi kopā dažādos mūzikas pasākumos, bet nesen tika svinētas kāzas. Precēta pāra statusā pirmoreiz viņi parādījās Bjorkas koncertā un izskatījās tik laimīgi, ka gandrīz katrs uzskatīja par vajadzīgu abus apsveikt ar iestūrēšanu laulības ostā. Arī nedēļas nogalē Salacgrīvā notikušajā «Positivus AB Festival» abi vai lidinājās pa debesīm.

Vai pēc kāzām kaut kas abu attiecībās kļuvis citādāks? «Nē! Mainījies jau tikai saturs, attiecības nemainās! Es pieļauju, ka šobrīd ir tāda kā pēckāzu eiforija. Ir ļoti pozitīvas sajūtas, tā [kāzu diena] bija ļoti pozitīva diena, un šis pozitīvisms vēl ilgi paliek tevī,» sarunā ar «Vakara Ziņām» savu prieku neslēpa Jānis.

Ģimenes pieaugumu vēl neplāno

Abi iepazinušies kādā nometnē Vācijā. «Protams, ir bijuši brīži, kad neesam bijuši kopā. Kad iepazināmies, bijām vēl tikai bērni, 16 gadu veci. Tad iedomājies, kā mainās pasaules uztvere šādā laikā! Kad esi vēl tīneidžeris, vēl nemaz īsti nezini, kas tās attiecības ir,» atzina Goran Gora.

Uz «VZ» jautājumu, vai drīzumā «astronauti» netiks «izņemti no apgrozības», tas ir, vai jaunajiem mūziķiem (Jānim ir 24 gadi, Mārai — tūlīt būs) nav plānots ģimenes pieaugums, dziedātājs tikai pasmējās: «Nē, pagaidām ne. Domājam šajā ziņā nesteigties. Kamēr vēl esi jauns, kamēr vēl pats tikai tausties pa dzīvi, nav kur skriet. Pagaidām vispār neko baigi neplānojam.»

Sadzīviskā ziņā abi kļuvuši patstāvīgi — nopirkuši paši savu dzīvokli Maskavas ielā. Tas atrodas tikai vienas pieturas attālumā no mājas, kurā līdz šim mitinājās Māra, tātad viņai joprojām būs iespējams rast iedvesmu dziesmām par «maskačku», par šo «daļu Rīgas».

Māra izvirzās priekšplānā

Ar nokļūšanu «Prāta vētras» iesildītāju statusā Māra izvirzījusies radošās ģimenītes priekšplānā. «VZ» viņa atzina, ka šīs tūres koncerti būs lielākie un nozīmīgākie, kādos līdz šim piedalījušies «astronauti». Sev atvēlētajā pusstundā grupa spēlēšot gan jaunus, gan vecus gabalus («kurus vislabāk var dungot līdzi!» — tā Māra), un, protams, skanēšot arī «Daļa Rīgas», ar kuru Māra un «astronauti» kļuva populāri. «Kad saņēmām šo ziņu [par apstiprināšanu «Prāta vētras» iesildītāju statusā], aiz sajūsmas kliedzām 18 stāvu mājas augstumā! Gravitātei nē arī «Prāta vētras» tūrē!»

Goran Gora nav «radoši greizsirdīgs» uz Māras panākumiem: «Nē, nē, nē! Esmu ļoti priecīgs par viņu, un viss ir labākajā kārtībā! Man arī pamazām viss notiek: rakstu jaunu materiālu, meklēju papildu cilvēkus grupai, lai paplašinātu muzikālo skanējumu,» stāstīja mūziķis. Par kopprojektu abi esot kādreiz ieminējušies, taču nopietni par to runāts vēl nav. «Jā, mēs jau reiz iedomājāmies: mēs varētu būt tādi kā latviešu «Arcad Fire»!» smejas Jānis, gan atzīstot, ka «mums bišķiņ «ēdas» tās muzikālās gaumes.» Izslēgta kopīga uzspēlēšana gan neesot.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
uldis v 01.08.2008 23:27
neglita sieviete....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss