Una ULME pēc pirmā skatiena atpazīst oriģinālu somiņu no viltojuma

Una Ulme ir žurnāliste, Nacionālās radio un televīzijas padomes locekle, kura sevi ir pierādījusi kā atraktīvu, patiesu un jautru cilvēku. Una ir vadījusi arī dažādus TV raidījumus, strādājusi LTV ziņu dienestā.

Una ULME pēc pirmā skatiena atpazīst oriģinālu somiņu no viltojuma
Komentāri[28] 14.11.2008 08:02

Un pavisam nesen Una Ulme bija redzma arī realitātes šova „Mežonīgais skrējiens” dalībnieku vidū.

Intervijā Una stāsta par modi un saviem iepirkšanās rituāliem.

-     Kas ir Jūsu labākais, mīļākais apģērbs?

-     Nav tāda viena konkrēta apģērba. Ģērbjos pēc noskaņojuma un konkrētā brīža sajūtām. Protams, ir pāris džinsu vai krekliņu, kurus varu valkāt gadiem un tāpat neapniks, bet ikdienas garderobi mainu regulāri un mantām nepieķeros.

-     Bet varbūt ir kāds apģērba gabals, bez kura nevarat iedomāties savu dzīvi?

-     Bez sava mīļākā treniņtērpa...

-     Vai mēdzat sev kādu apģērbu pagatavot arī pati?

-     Nē, tērpu modelēšana vai šūšana nav manas specialitātes.

-     Vai bieži dodaties iepirkties?

-     Mēģinu nepieciešamo nopirkt ārzemju braucienu laikā. Rīgā biežāk iepērkos izpārdošanu laikā, kad labas lietas var nopirkt par adekvātām cenām.

-     Kas, Jūsuprāt, ir labākie veikali, kuros var sapirkties visforšākās lietas – apģērbus?

-     Skala, Faith Connexion, Madame Bon Bon (apavi)

-     Vai mēdzat iegriezties arī lietoto apģērbu veikalos, vai tas nav galīgi domāts Jums?

-     Kādreiz to darīju regulāri. Ar draudzeni bijām pat aizrāvušās ar regulāru „humpalu” ķemmēšanu. Tagad pat šajā biznesā mazās jaukās bodītes ir izspieduši tādi monstri kā Degas vai Next, kur ne cenas, ne sortiments neatšķiras no vidusmēra veikala.

-     Kas ir tas, ko parasti meklējāt šajos veikalos? Vai arī nopirkto kaut kādā veidā uzlabojat ar kādu sev tīkamu „rozīnīti”?

-     Jā, es meklēju lietiņas ar „rozīnīti”. To pat grūti nodefinēt, bet savulaik tiešām tur tika atrastas īstas „pērles”. Pavisam nesen, pārcilājot mantas, atradu vienu jauku Dior somiņu.

-     Kā Jūs uzzināt jaunākās modes tendences?

-     Es ikdienā ļoti interesējos gan par modes tendencēm, gan dizaineru jaunajām kolekcijām. Pārsvarā informāciju iegūstu no modes žurnāliem un interneta, kā arī no draudzenēm.

-     Vai vadāties pēc ārzemju modes standartiem, vai mēģināt izdomāt arī ko savu?

-     Kombinējot apģērbu, skatos, lai man tas piestāv un lai es tajā jūtos ērti. Nekad nestaigāšu apģērbā vai apavos, kas man nepatīk, lai cik tas neskaitītos ultramoderni.

-     Kāds ir Jūsu stils?

-     Esmu romantiskā un sportiskā stila piekritēja. Kādreiz mēdzu uzvilkt arī ko klasisku, taču tas nekādā gadījumā nebūs kostīms. Manā skapī ir tikai viens klasisks kostīms un tas pats salātzaļā krāsā. Teikšu godīgi – es ienīstu neizteiksmīgus, klasiskus kostīmus. Tie ir garlaicīgi un nomāc personību. Man apģērbs ir kas vairāk, nekā vienkārši drēbes. Tā ir daļa no manas būtības.

-     Kāda ir Jūsu mīļākā krāsa?

-     Debesu zilā.

-     Varbūt Jums ir dizaineris, kura apģērbus esat iecienījusi?

-     Man katrai konkrētai lietai ir savs iecienītākais zīmols. Manuprāt, tie, kas ražo visu, gala rezultātā rada ko viduvēju. Ja zīmols specializējas uz džinsu biksēm (True Religion, Seven), tas noteikti būs labāks par D&G. Apavu un aksesuāru ziņā mani favorīti šobrīd ir YSL un Miu Miu. Kad esmu Amerikā, noteikti iegriežos Bebe, kur ir pasakainas kleitiņas, blūzes un tunikas. Brīvā laika apģērbam mani favorīti ir Juicy un Ed Hardy.

-     Vai, Jūsuprāt, Jūs esat labs modes eksperts?

-     Es orientējos modes tendencēs, bet nekad nesaukšu sevi par eksperti.

-     Vai spētu atšķirt, piemēram, D&G saulesbrilles – īstās no viltojuma?

-     Tikai tad, ja uzliktu uz acīm un palūkotos uz sauli. Toties viltotu somiņu no oriģināla atšķiršu no pirmā acu skatiena.

-     Kas ir pats dārgākais apģērbs, ko jebkad esat iegādājusies?

-     Es nemīlu pirkt pārmērīgi dārgu apģērbu, jo drēbes man ātri apnīk. Toties esmu gatava iztērēt lielu naudu labiem apaviem vai somai, kas man noderēs ilgus gadus.

-     Vai Jūs mēdzat novērot cilvēku ģērbšanās paradumus uz ielas?

-     Jā, ievēroju. Un tas atbilst mūsu valsts vidējam dzīves līmenim. Lai arī šobrīd ir ļoti daudz veikalu, kur var nopirkt labas lietas par pieņemamām cenām, daļa mūsu jauno meiteņu grib pārāk izcelties. Un tad nu gan var zilus brīnumus ieraudzīt! Manuprāt, mūsu jaunā paaudze ir kļuvusi pārāk mākslīga un uzskatāmi to arī demonstrē.

-     Vai ir kas tāds, bez kā Jūs pati nevarat iziet no mājas?

-     Bez mobilā telefona.

-     Kas ir Jūsu jaunākā modes tendence šobrīd?

-     Šobrīd esmu šīs tendences meklējumos un mēģinu atrast kaut ko interesantu savai rudens/ziemas garderobei.

-     Kas, Jūsuprāt, ir trīs galvenie nosacījumi, kas sievietei jādara, lai viņa būtu skaista?

-     Labi justies, sevi mīlēt un būt dabiskai. Cilvēks nespēj būt skaists mākslīgi, jo visas maskas agri vai vēlu krīt.

-     Ka, Jūsuprāt, ir tas, ko sieviete nedrīkst darīt sabiedrībā, jo tas izskatās neglīti?

-     Nezinu, vai tas ir neglīti, bet ļoti komiski izskatās, kad sieviete izvēlējusies nepiemērotus apavus, ar kuriem neprot iet.

-     Kāds būtu Jūsu ieteikums jebkurai sievietei, vai varbūt arī vīrietim, modes ziņā. Ko noteikti ievērot?

-     Noteikti ieteiktu nekrist galējībās. Gaumīga atturība vienmēr uzvarēs pret uzkrītošu bezgaumību. Dodoties uz pasākumu, būtu vēlams ieskatīties ielūgumā un norādītajā „dress code”. Atbildot uz šiem jautājumiem, man nāk prātā jaunās Valentīno modes nama dizaineres Alesandras Fakinetti teiktais: „Es nekad neizlaižu matus, jo tas nav eleganti.” Mums katram ir sava gaume, taču pastāv arī vispārpieņemti kanoni, kurus attiecīga statusa cilvēkiem vajadzētu ievērot.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [28] ››
ehh... 17.11.2008 12:13
Tik TUKSU inreviju sen nav gadijies lasit! un kam tas interese viltojums vai ne, dzive svarigakais ir baudit dzivi un but laimigam kopa ar miloto cilveku. Es, piemeram esmu laimigi precejusies un naudu mes terejam nevis firmas precu iegadei, bet celojumiem kaut vai uz Jaunzelandi un dzives izbaudisanai, nevis mantam, kuram nav nekada sakara ar cilveka dzives pilnvertigu nodzivosanu. Jo vecumdienas atceresies nevis zimolu uz apgerba, bet to baudu ko sniedzis kads briniskigs celojums vai kadas eksotoskas vakarinas otra pasaules mala. Kur tik tuksi cilveki var but!??

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss