Pēc VIPi.lv publikācijas atklājās, ka Lapčenokam ir 2-reiz jaunāka draudzene

No plastiskās operācijas ne vēsts. Pie portāla Vipi.lv oficiāli griezās Viktora Lapčenoka fanu kluba prezidents un dibinātājs Mārtiņš Klaužs. Fotogalerijā: Lapčenoks un fanu klubs svin Mārtiņdienu Maurīcijā.

Pēc VIPi.lv publikācijas atklājās, ka Lapčenokam ir 2-reiz jaunāka draudzene
Komentāri[69] Bilžu galerija[11] 14.11.2008 07:17

Viktoram Lapčenokam plastiskā operācija nav veikta! To portālam Vipi.lv apstiprina viņš pats un arīdzan Lapčenoka fanu klubs - www.lapchenox.com. Patiesībā patīkamās pārmaiņas jauneklīgā Viktora Lapčenoka sejā un ķermenī uztur viņa jaunā mīlestība - kāda 30 gadus veca dāma. Vēl - Viktors katru rītu dzer svaigi spiestu burkānu sulu un liek uz sejas gurķu maskas.

Lūk, Lapčenoka fanu kluba vadītāju paziņojuma teksts:

"Atbildot uz pēdējās dienās izplatījušos maldīgo, nepatieso, sabiedrību destruktivizējošo infomāciju par cienījamā estrādes mākslinieka VL (tautā saukta par Zolitūdes lakstīgalu) it kā veikto plastisko operāciju, VL fanu klubs, aizstāvot cienījamā mākslinieka godu un tiesības, ir gatavs sniegt oficiālu paziņojumu, kuru rakstiskā veidā izsūtīs vadošajiem LR medijiem, publicēs "Latvijas Vēstnesī", republikāniskajā un reģionālajā presē, kā arī izsūtīs LR vēstniecībām un konsulārajiem departamentiem ārvalstīs:

Cienījamais mākslinieks VL NAV veicis nekādas medicīniskas iejaukšanās organisma fizioloģiskajos procesos, ko varētu klasificēt kā "plastisko operāciju". Viktora jauneklīgais un šarmantais izskats ir rezultāts viņa veselīgajam dzīves veidam (katru rītu svaigi spiesta burkānu sula, ko māksliniekam taisa jaunā, šarmantā draudzene), regulārajām sporta nodarbībām un pozitīvajai dzīves un apkārtnotiekošo procesu uztverei. Tāpat mākslinieka daiļrades cienītājus varam informēt, ka sadarbībā ar vairākiem pasaulē pazīstamiem trikotāžas ražotājiem, piem., Victoria Secret, drīzumā tiks prezentēta jauna, kvalitatīva vīriešu apakšveļas līnija "Viktora noslēpums".

Ar cieņu,

Viktora Lapčenoka fanu kluba vadība

WWW.LAPCHENOX.COM

No labās: Viktors Lapčenoks, fanu kluba vadītāji Jānis, Mārtiņš un Viktora pielūdzēja...

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [69] ››
kaija 20.11.2008 13:19
smiekliigs safabriceejums :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss